PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840024}

Gambit królowej

The Queen's Gambit
8,1 171 tys. ocen
8,1 10 1 171051
6,9 40 krytyków
Gambit królowej
powrót do forum serialu Gambit królowej

Baba pokonuje mężczyzn w szachy? Serio? Lewacy już zupełnie powariowali jak te filmy robili. Może jeszcze czarną ją zróbcie? Tak, to pewnie dlatego w rankingu najlepszych szachistów nie ma kobiet. Propaganda level master.

użytkownik usunięty
NormalnyCzlowiekPolak

To nawet nie jest film dzbanie.

ocenił(a) serial na 1

To wszystkie twoje argumenty? Typowe dla lewaków. Masz mocne argumenty, ale oni przyczepią się do nieistotnego szczegółu i myślą, że wygrali dyskusje.

Jak nie film. A co? Zdjęcie, komiks, czy książka?

alexroil

Wiesz co to serial? Czy za trudne pojęcie?

ocenił(a) serial na 8
NormalnyCzlowiekPolak

Jaki masz problem z tym, że w serialu występuje kobieta? Serial, jeśli o tym nie wiesz, jest na faktach więc co mieli zrobić, dać mężczyznę zamiast kobiety? To by była zupełnie inna historia. A to, że śmiejesz się że mogli dać do serialu czarnoskórą kobietę to nawet nie wiem jak skomentować. Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie liczy się GRA AKTORSKA a nie kolor skóry, ale jeśli jest się rasistą i seksistą do tego to nic tu po mnie. Pozdrawiam :)

zosiusiasiusia

A to były jakieś szachy dla debili? Bo widzę, że chyba nawet nie potrafią przewidzieć kolejnego ruchu przeciwnika.

użytkownik usunięty
zosiusiasiusia

This is point.

ocenił(a) serial na 1
zosiusiasiusia

Oczywiście już nic nie można powiedzieć złęgo o czarnych, żeby jakiś lewak nie wszedł do komentarzy i nie zaczął wyzywać od rasistów. Prawda boli co? Jakby jakaś kobieta pokonywała najlepszych mężczyzn w szachy to chyba byłaby sławna na cały świat, bo to niemożliwe. Spójrz na ranking szachowy i znajdź choć jedną kobietę. Nie znajdziesz, bo nie ma, bo kobiety są mniejsze, słabsze i mniej inteligentne. Sorry, takie są fakty biologiczne. Dlatego lewaki powoli zaczynają przejmować też biologię, ale prawda jest nadal zapisana w starych książkach.

NormalnyCzlowiekPolak

Ty to już naprawdę zwariowałeś. Zaczynam ci współczuć, dla zdrowia własnego i otoczenia lepiej odwiedź szpital psychiatryczny. Powinni pomóc, o ile nie jest jeszcze za późno, bo chyba już niestety doszczętnie wyprano ci mózg :(

NormalnyCzlowiekPolak

Wyjdź na dwór, pomoże