PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817228}
7,7 2,4 tys. ocen
7,7 10 1 2415
7,7 14 krytyków
Fosse Verdon
powrót do forum serialu Fosse/Verdon

Hej! Czy jak ledwo przetrwałam pierwszy odcinek, to warto oglądać dalej? Pytam, ponieważ ciężko mi kiedyś było przejść przez "Wikingów", a jednak było warto! A na przykład serial na który długo czekałam, "Vinyl" zagłębiał się dalej w uzależniania głównego bohatera niż muzykę, więc mogłam zrezygnować.

W "Fosse/Verdon" zmęczyło mnie skakanie, ilość dialogów co do treści, a główni bohaterowie mnie nie porwali. Podobała mi się muzyka, części choreograficzne i pokazanie powstawania musicalu "od kuchni". Czy jest dla mnie nadzieja w tym serialu?

Kadia

Czekałam na ten serial i sie doczekałam :) i jak na razie ledwo przebrnęłam przez drugi odcinek. Rozczarowanie. Spróbuje dać mu jeszcze kiedyś szanse.

ocenił(a) serial na 4
Majumi

Ja co odcinek dawałem mu szansę i ledwo zmęczyłem całość.

ocenił(a) serial na 9
Kadia

zdecydowanie warto jeśli jesteś fanem musicali starego typu jak "Kabaret", "Chicago", "Cały ten zgiełk" - wszystkie tytułowego duetu - i ciekawi Cie co za nimi stoi ... ja właśnie skończyłam. Poryczałam się dwa razy. A Michelle Williams jest absolutnie niesamowita.

ocenił(a) serial na 4
Kadia

Obawiam się, że nie. Również miałem nadzieję do samego końca i po ostatnim odcinku poczułem jedynie ulgę.