PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728942}
8,3 774
oceny
8,3 10 1 774
Foo Fighters: Sonic Highways
powrót do forum serialu Foo Fighters: Sonic Highways

http://www.hbogo.pl/content/foo-fighters-sonic-highways-1-chicago-377789091 można już zobaczyć na HBO GO bez abonamentu
oczywiście :)

ocenił(a) serial na 8
paulinkka

super serial, dobrze się ogląda, jestem po 4 odcinkach, nawet jeśli nie zna się muzyki tych zespołów co tam pokazują, to nie ma to znaczenia, rys historyczny jest ciekawy, poza tym wiadomo z jakich inspiracji powstała nowa płyta Foo Fighters, interesuje mnie zwłaszcza odcinek 7, bo jest to dla mnie nie odgadniony kawałek na ich nowej płycie

yanek75

kurde! gdzie oglądasz? nie trafiłam nigdzie w necie

ocenił(a) serial na 8
paulinkka

HBO GO w abonamencie w zakładce NOWOŚCI bodajże

paulinkka

"Nie trafiłam nigdzie w necie" - całe szczęście nie wszystkie filmy i seriale są dostępne w wersji pirackiej, więc nie da się ich ukraść. Może warto po prostu uczciwie za czyjąś pracę zapłacić?

Borysa

Cieszę się, że Ty jesteś uczciwy - chociaż Ty z nas dwóch. :)

paulinkka

Po prostu uważam, że gdzie jak gdzie, ale na filmwebie nie powinno się promować piractwa, ale fajnie że zamieściłaś link do legalnego darmowego odcinka. Kto wie, może to zachęci innych do obejrzenia kolejnych w tv czy necie właśnie po opłaceniu abonamentu.

yanek75

dziś był odcinek 7,
tzn wczoraj, ale dziś go dopiero obejrzałem z odtworzenia.
Dla mnie to historia mojej młodości, bo akurat miałem to szczęście, że moje świadome słuchanie muzyki, kupowanie pierwszych MC z muzyką to początek lat 90-tych. Śmiało mogę stwierdzić, że album 'nevermind' ukształtował mnie na lata i zaraził gitarową muzyką. Świetne czasy, gdy w normalnym radiu grunge był czymś normalnym, a nie jakąś awangardą. To było ważne, bo kiedyś nie było internetu i muzyki słuchało się albo z taśm, albo w radiu.

ocenił(a) serial na 10
paulinkka

super serial, ogladalam juz 2 razy, polecam ! szokda ze hbo polska jak zawsze w tyle i premiere daje pare miesiecy po swiatowej premierze. Podkladanie lektora do dokumentu muzycznego zamiast napisow to kolejny chory pomysl, ale jesli ktos chce zobaczyc prawdziwe arcydzielo w oryginale to moze je sobie kupic bezposrednio od zespolu, za caly sezon jedyne 20 dolarow na buy.foofighters.com - nie popierajcie piractwa i nie wariujcie z tym hbo. Potraktowali polskiego odbiorce jak piate kolo u wozu

pipi78

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć kiedy będzie powtórka drugiego odcinka na którymś z kanałów HBO?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones