PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93024}

Fiorella

Pobre Diabla
7,0 2 227
ocen
7,0 10 1 2227
Fiorella
powrót do forum serialu Fiorella

1/10 za spoliczkowanie Fiorelli przez Andresa! Mężczyzna przestaje być mężczyzną, gdy
podnosi rękę na kobietę. Niezależnie od kraju, obyczaju i okoliczności.

ocenił(a) serial na 1
biankamaj20

Latynosi tolerują takie zachowania. Niestety. Ideał "macho" jest tam bardzo powszechny.

maharana

Obejrzyj sobie "Sos mi Vida". Ja zobaczyłam kilka odcinków, bo grał tam duet z jednego z seriali mojego dzieciństwa- Natalia Oreiro i Facundo Arana. Chyba już wtedy wyrosłam z tego typu rozrywki, bo niesamowicie mnie nudził. Mimo to obejrzałam kilka odcinków. W jednym z nich właśnie była scena, w której główny bohater Martin tak pięknie przy******lił Monicie (granej przez Natalię Oreiro), że w pierwszej chwili nie rozumiałam co się dzieje. Ale ona jako zawodowa bokserka oczywiście nie pozostała dłużna i tak od prawego sierpowego do lewego zaczęli się całować i chyba poszli do łóżka (tego nie jestem pewna). To było tak niesmaczne i patologiczne, że nie wiedziałam w pierwszej chwili co ja właściwie oglądam- myślałam, że może po prostu pomyliłam tytuły i włączyłam jeden z odcinków Trudnych Spraw albo Ukrytej Prawdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones