PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107062}

Everwood

7,8 1 239
ocen
7,8 10 1 1239
Everwood
powrót do forum serialu Everwood

Witam. Zainteresowałem się panną Emily VanCamp, widzę tu wiele pozytywnych opinii, więc w sumie pyt. nr 2 w temacie jest bez sensu, ale..
Czy serial kończy się nigdzie, czy ma jakieś sensowne zakończenie? Bo nie chcę się wkręcić, żeby potem się denerwować, że urwali serial, bo zakończyli produkcję, czy coś;p

Tylko bez spojlerów, proszę, takie ot pytanie, czy końcówka nie psuje odbioru xD
Dziękuję za odp. :)

ocenił(a) serial na 9
identyfikator1992

Serial kończy się dość sensownie (ma 4 sezony), ale zakończenie mnie rozczarowało. Brakuje jeszcze ze dwóch sezonów (;.

LXR

Właśnie rozczarowania chciałem uniknąć ;p Ale i tak pewnie się skuszę.

ocenił(a) serial na 9
identyfikator1992

Rozczarowanie polega tylko na tym, że ucięli im czas antenowy i trzeba było na szybko sklecić jakieś rozwiązanie wątków, które nastąpiło, więc zakończenie sensowne jest.. czy dobre? kwestia gustu q;. Jak pisałem wyżej, serial ciekawy, ale przydałby się sezon lub dwa na dogłębniejsze wytłumaczenie wszystkich spraw.

Trzeba jeszcze pamiętać, że w TVP leciały jedynie dwa sezony, ostatnie dwa są na necie, ale tylko do kilku odcinków można znaleźć napisy, więc lepiej nie zabierać się bez komunikatywnej znajomości angielskiego (ja oczywiście nic nie skumałem z pojęć medycznych q;).

LXR

Damy radę :D
Mam nadzieję, że chociaż ang. napisy są, bo wyłącznie ze słuchu może być kiepsko :)
Dzięki wielkie, chyba dziś zacznę, choć powinienem poczekać, aż skończy się choć 1 z 6 serialów, które aktualnie oglądam, haha

ocenił(a) serial na 9
identyfikator1992

O angielskie też ciężko (;. Przynajmniej jak ja oglądałem (ok 1,5 roku temu). Wczuj się, nie analizuj słów, skumasz to, co najważniejsze (;.

LXR

No i git, jeszcze raz dzięki :D

ocenił(a) serial na 9
identyfikator1992

obejrzałeś ten serial? Warto?

smoke_city

jeżeli jeszcze go nie widziałaś- to gorąco polecam! Oczywiście jeśli lubisz uroki seriali takich"życiowych" bez zbędnych intryg itp. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones