PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147018}

Elisa z Rivombrosy

Elisa di Rivombrosa
8,1 1 145
ocen
8,1 10 1 1145
Elisa z Rivombrosy
powrót do forum serialu Elisa z Rivombrosy

Wspaniały!

ocenił(a) serial na 10

Wspaniały! Piękny film o wielkiej miłości. 26 odcinków obejrzałam w 3 dni;-) Wciągający niesamowicie, nie ma ani chwili nudy, każdy odcinek pełen emocji. Bardzo chemiczna i namiętna;-) główna para, odważni, z charakterem:-) Fabrizio niezwykle pociągający, a Elisa urocza, stworzyli w tym serialu przepiękną parę, niezwykła uczta dla oczu;-) Najlepsza para, jaką ostatnio oglądałam i chyba długo nikt im nie dorówna. Nie mam na myśli ich urody, chociaż to też;-), eeech te oczy Fabrizia), ale ich silne charaktery, wielką odwagę, wzajemne wspieranie się, dobroć i poczucie humoru.
Poza tym w serialu są dobrze poprowadzone intrygi, wątki poboczne też fajne. Jak skończyłam miałam ochotę obejrzeć drugi raz:-)
Szkoda, że Alessandro Preciozi odmówił zagrania w drugiej części i pojawił się tylko w początkowych odcinkach. Bez niego to już całkiem inny serial:-(. Ale pierwsza część jest super. Na pewno obejrzę za jakiś czas ponownie. Polecam bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones