PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479149}

Dollhouse

7,1 3,8 tys. ocen
7,1 10 1 3842
Dollhouse
powrót do forum serialu Dollhouse

Jak myślicie, lalki wrócą 4 grudnia?
Mam przeczucie, że zobaczymy je dopiero na DVD. No może jeszcze odcinki z Summer Glau puszczą, ale to chyba koniec, a szkoda.

ocenił(a) serial na 10
Echo022

Przecież FOX już zapowiedział już że wszystkie 13 odcinków będzie wyemitowane, więc nie wiem skąd ta niepewność.

LukC

Ale dlaczego zrobili tą miesięczną przerwę?

ocenił(a) serial na 6
Echo022

Bo zajarzyli, że się pomylili seriale przy cancelu w maju, zapewne chętnie by przywrócili Kroniki, ale na to już też za późno, Dollhosue zawiódł na całej linii, nie tylko to, że leci w piątek, gdzie piątek jest zabójca seriali, ale dlatego, że serial jest po prostu nudny jak fali z olejem. Whedon się nie postarał tym razem, sama nowatorska fabuła to nie wszystko, trzeba zainteresować widza, przyciągnąć go, a serial tego nie robi. W zasadzie dawno nie widziałem, żeby serial takich dużych stacji miał 2,1 miliona widzów na odcinek...katastrofa i nawet Summer Glau tego nie naprawi, choć odcinek 5 i 6 będzie miał o 1,5 miliona większa oglądalność ze względu na jej udział.

Co do Twego pytania to serial wróci i do tego marca puszczą resztę odcinków,a potem spóźniony o rok cancel.

ocenił(a) serial na 10
peesem

Nie uważam aby sezon 2 był nudny, po 2 ostatnich odcinkach nawet powiem, że rewelacyjny. Zresztą 2 seria zbiera świetne recenzje.

Kroniki były ok, ale nie czarujmy się, 1/3 odcinków 2 sezonu była właśnie nudna jak flaki z olejem.

Ja jeszcze Dollhouse nie skreślam, Whedon zawsze potrafił zaskakiwać.

ocenił(a) serial na 6
LukC

Kwestia gustu, dla mnie Dollhouse jest nudny, choć ostatni odcinek był lepszy od pozostałych. Jakby serial był rewelacyjny to by miał taki rating jak House albo Dexter, lub Archiwum X w piątki, a lalki mają tylko 2 miliony, czegoś mi brakuje w tym serialu...magii, akcji, cliffhangerów...niewiem.

LukC

Co do Kronik, fajny serial, trochę byłam zawiedziona jak go zakończyli...

A drugi sezon Dollhouse też bardzo mi się podoba i jak dla mnie nie jest nudny, wciągnął mnie, ale to już zależy od gustu. No nic, czekam do 4 grudnia.