PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92244}

Doktor Who

Doctor Who
8,2 1,6 tys. ocen
8,2 10 1 1566
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

(bo pierwszego, choć sympatyczny, oglądać się trochę nie da z tą ślamazarną akcją i schematycznymi pomysłami)

wiem że wiele odcinków z Drugim zaginęło, ale w związku z zeszłorocznymi znaleziskami warto jednak zapytać: które polecacie najbardziej i dlaczego? wiem że must see to Tomb Of The Cybermen, Enemy Of The World i The War Games, ale może coś jeszcze?

uzasadnienia mile widziane :>

Obywatel

Polecam The Mind Robber, jeden z moim zdaniem czterech najlepszych odcinków tego Doktora, które zachowały się w całości (pozostałe trzy to te które wymieniłeś), ze względu na bardzo oryginalną i ciekawą fabułę, więc myślę że ci się nie znudzi. Poza tym widziałam jeszcze tylko te historie, które nie są wybrakowane i one są już niestety trochę gorsze od powyższych (właśnie takie dość powolne i schematyczne).
Muszę powiedzieć, że Pierwszego też ledwie co przemęczyłam, sporo odcinków ominęłam i obejrzałam te, które wydawały mi się bardziej interesujące.

ocenił(a) serial na 7
Charlotte_xx

nie no, z tego co wiem, w dobrej kondycji są też: odzyskany Web of Fear, Krotons, Dominators i The Seeds Of Death, chyba że cos pokręciłem.

Obywatel

O, to w takim razie nie widziałam Web of Fear, nie wiedziałam, że jest kompletny. Trzeba będzie nadrobić :) Mówiąc o niewybrakowanych historiach, które niekoniecznie polecam, miałam na myśli właśnie The Krotons, The Dominators i The Seeds of Death.

ocenił(a) serial na 7
Charlotte_xx

jest prawie kompletny, nie ma jednego epizodu, ale jeden na sześć to nie tragedia jeszcze

ocenił(a) serial na 7
Obywatel

gorzej, że do uratowanej wersji Enemy of The World nie pasują angielskie napisy z netu (były robione pewnie do wersji zrekonstruowanych) ;/

co robić, jak żyć? ;/