PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95231}

Detektyw Monk

Monk
7,4 79 tys. ocen
7,4 10 1 79271
7,8 6 krytyków
Detektyw Monk
powrót do forum serialu Detektyw Monk

Lubie sobie czasem obejrzeć ale fanem mnie nazwać nie można, może obeznani wyjaśnią mi skąd Monk ma tyle kasiory?

ocenił(a) serial na 10
Popjular Kaotist

w jakims sensie?

ocenił(a) serial na 7
norbiskonio18

W takim, że nie ma pracy, a zatrudnia "opiekunkę" i na wszystko go stać.

ocenił(a) serial na 8
Popjular Kaotist

Jak to nie ma??? Przecież jest detektywem...(?)

ocenił(a) serial na 7
AliceTrojan

Jest tylko konsultantem, nikt mu nie płaci.

ocenił(a) serial na 10
Popjular Kaotist

no a Natalie płaci chyba 930 bo w odcinku Pan Monk i Sharona było powiedziane

Popjular Kaotist

Jest zatrudniony jako konsultant - na etacie. Dzisiaj nawet Stottlemeyer mówił, że kiedyś policja chciała zwolnić Monka z braku kasy ale on (kapitan) się na to nie zgodził.

ocenił(a) serial na 8
Saineic

Był policjantem, teraz jest konsultantem. Chyba oczywiste, że nie pracuje za darmo!

AliceTrojan

To właśnie napisałem.

ocenił(a) serial na 8
Saineic

Tak, wiem. Chciałam jedynie, hm, 'umocnić' Twoją wypowiedź i tym samym podkreślić niedorzeczność ostatniej wypowiedzi założyciela tematu.

ocenił(a) serial na 10
AliceTrojan

natalie placi na pewno sporo wiecej niz 900
ja slyszalem ze cos ponad 2000

ocenił(a) serial na 10
norbiskonio18

No ale Panowie :P to tylko serial :) tam wszystko jest możliwe XD

ocenił(a) serial na 7
AliceTrojan

Aż tak dobrze płacą konsultantom? Mi się wydaje że rodzina Trudy była bogata, wie ktoś coś o tym?

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
Popjular Kaotist

Ojciec Trudy był producentem telewizyjnym, o ile się nie mylę, ale Monkowi nic do tego. Wiele razy w serialu widzimy, że nie najlepiej mu się wiedzie finansowo. Niedopłaca Natalie, wykłóca się, że za ściereczki nie będzie rekompensował. Utrzymuje się tylko z tego, co zarobi jako konsultant. Wielokrotnie Natalie zachęca go do większej kreatywności, by więcej zarobić. Nie wiem ile jej płaci, ale na pewno nie kokosy. Na początku ich współpracy płacił jej bardzo mało, bo nie starczyłoby mu na najem biura Trudy, które stało puste od jej śmierci. Terapię ma chyba za darmo albo ze zniżką z racji jakiegoś programu zdrowotnego dla byłych policjantów.

ocenił(a) serial na 10
milkaway

Terapie ma za darmo, nie pamiętam dlaczego ale było to powiedziane w odc. ,,Pan Monk i terapia grupowa".

milkaway

Monk jest po prostu skąpy w odc. Monk w sekcie wypłacił z banku ponad 23 tysiące $ więc nie można powiedzieć że jakoś mu się źle wiedzie. Jedną z jego natręctw jest to że nie lubi marnotrawstwa gdzie pokazuje to np w odcinku z rowerem (kwadratowy pomidor).

Kasia_stachowiak

32 tysiące.

ocenił(a) serial na 10
Kasia_stachowiak

Ta, albo inny paradoks - stać go było na kupno domu wolnostojąego. To jeden z tych typowych serialowych paradoksów, które występują ze względu na konwencję odcinka, ale na które odpowiedzi nie dostaniemy.
Cóż, jak to mawiają, w serialu wszystko jest możliwe.

ocenił(a) serial na 10
Popjular Kaotist

W jedym odcinku wyjaśnione zostało, że dostał pewien nieformalny etat w policji.
W każdym bądź razie, nawet jeżeli nie jest formalnie zatrudniony, policja powinna mu płacić ryczałtowo za pomoc przy rzwiązywaniu spraw (a właściwie rozwiązywaniu ich w całości).

Faktycznie jednak, pomoc policji to jego jedyne źródło utrzymania.

użytkownik usunięty
Popjular Kaotist

A oto co boli każdego "prawdziwego polaka" ... "DLACZEGO I SKĄD ON MA TYLE PIENIĘDZY ???" ... A z DU.. .URWA!!!! Patrz do swojego portfela polaczku

ocenił(a) serial na 7

Chyba miałeś jakieś problemy w domu. Pytam z czystej ciekawości/wnikliwości a Ty mi podpinasz(bez żadnych przesłanek z mej strony) ubogą zawiść wprost z zaścianka którą sam reprezentujesz w pełni swą wypowiedzią. Gdyby wszyscy mieli takie podejście jak Ty to nadal strącalibyśmy banany kijem z drzewa a nie mieszkali w nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych.

użytkownik usunięty
Popjular Kaotist

Czyli postęp technologiczny jest uzależniony od wścibstwa.

ocenił(a) serial na 7

Nie. Od ciekawości (także). Na pewno nie od chamstwa;)

ocenił(a) serial na 10
Popjular Kaotist

rodzina Natalie tez jest bardzo bogata tak jak Trudy

ocenił(a) serial na 10
norbiskonio18

Tylko że Natalie troche się odcieła od rodziny - a na pewno finansowo.

ocenił(a) serial na 10
milkaway

a skąd to wiesz?

ocenił(a) serial na 10
norbiskonio18

Z serialu rzecz jasna. Jest to poruszone m. in. w odcinku, kiedy jedzie na ślub brata. Utrzymywała z nimi rzadkie kontakty i nawet będąc samotną matką nie chciała przyjąć pomocy finansowej, bo jej rodzice nigdy do końca nie zaakceptowali Mitcha.

ocenił(a) serial na 10
milkaway

ale to czemu nie akceptowali?

ocenił(a) serial na 9
norbiskonio18

Natalie rodzina jest bogata ale ona sie odciela z tego powodu ze jej matka nie akceptowala jej meza ogolnie ma skomplikowane relacje z matka

JackSparrow89

No to uwaga:) w 8 sezonie nie pamietam odcinka kiedy Monk oddaje odznake czeka na nia Natalie, przytulajac sie Monk mowi jejze bedzie placil 900 dolcow TYGODNIOWO przez co wybucha klutnia;)