PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35024}
7,6 20 tys. ocen
7,6 10 1 20302
8,0 2 krytyków
Daleko od szosy
powrót do forum serialu Daleko od szosy

Zakończenie

ocenił(a) serial na 10

no powiem tak żeby ocenić ten film nie można oceniać go na podstawie jednego odcinka co zrobiłem w poprzednim moim komentarzu,to jest bardzo ale to bardzo przejmujący film ale trochę do zakończenia tego filmu mam pretensje bo mogło by sie to np zakończyć jak by by mieli już wspólny dom swój żebyśmy wiedzieli że film sie już zakończył i sie im wszystkie ułożyło a tak?? lipne zakończenia el film bardzo dobry i mnie osobiście przejął:) pisać swoje opinie:D<Pozdrawiam wszystkich<

ocenił(a) serial na 10
Bartekweb

masz rację. zakończenie nie rzuca na kolana ale ogólnie serial rewelacyjny. watki z życia głównych bohaterów w mniejszym lub większym stopniu pokrywały się z rzeczywistością. w końcu scenariusz został napisany na faktach.nie jedna osoba ogladajac serial wyszukiwała w sobie cos z bohaterow, dlatego Daleko od szosy jest nadal chetnie ogladany. co do zakonczenia to fajnie zeby nakrecili jak potoczyły sie dalsze losy Leszka i Ani. wiekszosc aktorów do dzis wystepuje na ekranach...

ocenił(a) serial na 8
ralfi_lm

Ale nie uważacie, że gdyby pociągnęli akcję dalej, to by było trochę zbyt cukierkowo?