PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673541}

Długa noc

The Night Of
7,7 26 tys. ocen
7,7 10 1 26138
7,7 17 krytyków
Długa noc
powrót do forum serialu Długa noc

Jak w temacie,serial nie zrobił na mnie wrażenia.Uważam ,że jest średni i jest dużo lepszych seriali.Moim zdaniem ocena jest zawyżona.7 byłaby sprawiedliwsza,dlatego że jest tam mnóstwo niedociągnięć.Serial ma też swoje plusy takie jak świetna muzyka,klimat i świetnie wykreowane postacie.Najbardziej razi mnie fakt,że Nasir staje się powoli takim samym bandytą jak Freddie.Z mojego punktu widzenia jest to nielogiczne,dlaczego? Skoro ktoś jest niewinny, nie goli sobie głowy i nie robi tatuaży.Ława przysięgłych tym bardziej go "zje".Serial strasznie długo się rozwija,być może zmienię zdanie po "season finale".Nie jestem pewien do czego to wszystko zmierza.Może Nasir jednak jest winny,wtedy wszystko nabrałoby sensu.Chociaż wątpię nieco w jego winę.Liczę na niezłą bombę w ostatnim odcinku.

użytkownik usunięty
M4t30

A kto powiedział że Nasir jest niewinny ? na to nie ma dowodów,a wszystko wskazuje na niego,może pod wpływem narkotyków to zrobił ? Poza tym jak się okazało wcale nie jest takim aniołkiem,te pobicia w szkole,potem pobicie w łazience,przemyt narkotyków do celi,tatuaże itp