PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793794}

Ciemny kryształ: Czas buntu

The Dark Crystal: Age of Resistance
8,1 4 765
ocen
8,1 10 1 4765
8,7 3
oceny krytyków
Ciemny kryształ: Czas buntu
powrót do forum serialu Ciemny kryształ: Czas buntu

po pierwszym sezonie. Zapewne miał za mało widzów i za dużo kosztował. Szkoda, że po tylu miesiącach i po wygraniu Emmy dostajemy takie wieści.
https://io9.gizmodo.com/dark-crystal-age-of-resistance-has-been-canceled-by-ne-1 845132612/amp?__twitter_impression=true

ocenił(a) serial na 9
telcontar_2929

Netflix pielodol się. Najpierw mesiasz teraz dark crystal . Dwie perły pośród tego szitu który serwujecie. Obyś netflixie szybko zbankrutował.

ocenił(a) serial na 10
telcontar_2929

Rok 2020 po tej informacji stał się jeszcze gorszy. Netflix zachwycił mnie produkcją dark crystal! Totalnie przepadłam w tym świecie ciekawa co dalej, a tu taka lipa. Tak mało jest dobrej fantastyki w filmie i serialach, które nie wzbudzałyby ciar żenady. Wielka szkoda ;<

ocenił(a) serial na 8
Neuriela

Netflix to tandeta. Zdarzył im się lepszy serial, to się przestraszyli jego jakości, bo nie pasuje do "netflixowego stylu". Oni lubią trzymać względnie niski poziom, bo potrzebują mało wybrednych odbiorców, a nie widzów bardziej wymagających, z bardziej wyrobionym gustem. Ale tutaj nawet część miłośniczek telenowel musi przyznać, że to dzieło jest naprawdę bardzo dobre.

ocenił(a) serial na 9
per333

Dokładnie :(

per333

Zapamiętam Netflixowi skasowanie serialowego Ciemnego kryształu do końca mojego życia i był to ostatni serial który obejrzałem od nich który mnie zachwycił. Za to trzymają przy życiu Przeznaczenie: Saga Winx to znak że im fabularnie serial nie wyłamuje się z schematów innych tego typu seriali, tym łatwiej jest go reklamować a przez co łatwiej przyciągnąć masowego obiorcę.

telcontar_2929

Mają jedną wybitną rzecz w katalogu i jeszcze ją wycofali...

ocenił(a) serial na 8
telcontar_2929

Netflixs dał dupy, albo to może nasze dzieciaki dały dupy. To w końcu one decydują co za gówno im się podoba najbardziej. "Idiokracja"

Covenant

a moze to ludzie urodzeni w latach 1970-85 dali dupy, bo chyba nie oczekujesz od gimbazy zainteresowania czyms na czym wychowalo sie nasze pokolenie, gimbusy maja swoje filmy/seriale a my swoje, my doroslismy ale tylko czesc z nas nie zapomina ze jest w nim dziecko, ja nigdy sie go nie wyzbede...

jason79

dokładnie, gimby nie znajo

jason79

100% respect

jason79

Przyznam nie wiem jaki rocznik nazwiesz gimbazą ja urodziłem się w 1995 roku zachwyciłem się serialem do tego stopnia że nadrobiłem również film i to jeden z nielicznych wyjątków gdzie serial rozbudowuje świat z filmu. Netflix stworzył swoją platformę dla masowego obiorcy czego dowodem jest skasowanie Ciemnego kryształu mimo pochlebnych recenzji po pierwszym sezonie a produkuje dalej przeciętniaki typu Wiedźmin, ponieważ z punktu reklamowego stał się bardziej opłacalnym serialem.

telcontar_2929

Czy pierwszy i jedyny sezon kończy wszystkie wątki czy większość rzeczy jest niedopowiedziana i przyjemność po obejrzeniu jest wątpliwa?

ocenił(a) serial na 10
adrianopel84

O właśnie, bardzo dobre pytanie. Też bym chciał wiedzieć.

ocenił(a) serial na 8
telcontar_2929

Mam wrażenie, że za mało włożyli w reklamę. Serial bardzo fajny, a zacząłem go oglądać po prostu z braku czegoś innego. I zostałem bardzo miło zaskoczony. Wcześniej nawet o pełnometrażowym filmie nie słyszałem, a po serialu chętnie obejrzę. Połączenie lalkarstwa i CGI wyszło kapitalnie. Mam nadzieję, że jednak zmienią zdanie i za jakiś czas będą chcieli wypuścić kolejny sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones