Cena namiętności
powrót do forum 1 sezonu

Nie lubię współczesnych tureckich seriali. Od wspaniałego stulecia nie spodobał mi żaden.
Ale to było po prostu "wow!". Prawdziwy rollercoaster emocji. Oczywiście są niedociągnięcia fabularne i słabsze momenty (szczególnie dwa, lub trzy odcinki od pewnego momentu-nie chce spoilerować), za co odejmuje ten punkt od dyszki, ale od dawna nie oceniłam serialu czy filmu na 9, a tutaj absolutny binge watch i spanie 3godziny na dobę żeby zobaczyć co jest dalej. Zwroty akcji, strzelaniny, sekrety i przeżywanie tego wszystkiego wraz z głównymi bohaterami.

A Ibrahim zasłużył na wszystkie możliwe tureckie nagrody. Przez nawet sekundę według mnie nie wyszedł z roli. Naprawdę byłam pod wrażeniem.

No i serial ma 32 odcinki, a nie pierdyliard jak inne tureckie. Jeśli szukacie właśnie czegoś co was wciągnie to warto zaryzykować. Ja przepadałam już w pierwszym odcinku.

I_am_a_Bad_Girl

Gdzie to można obejrzeć

aneta_nowak8

na novelas+ Platforma Canal+

werasmoczynska

Wiadomo ile bedzie odcinków bo normalnie pisze ze są 32 ale po 2 ,5 godz u nas puszczają po ok 1 godz

I_am_a_Bad_Girl

Ja polecam Wieczną miłość, o ile przygotujesz się na to, że to bardzo klasyczny melodramat przyznam, natomiast że Wspaniałe stulecie zarzuciłem, za dużo już w mojej ocenie było intryg.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones