CSI: Kryminalne zagadki Miami (2002-2012)
CSI: Kryminalne zagadki Miami: Sezon 8 CSI: Kryminalne zagadki Miami sezon 8, odcinek 2

Hostile Takeover

8,7 179
ocen
8,7 10 1 179
CSI: Kryminalne zagadki Miami
powrót do forum s8e2

SPOJLER:) ktos ogladal? jak wrazenia?*********************************************************************** *****


znowu boski Horacy wraz ze swymi okularami ratuje swiat:) hahahhah:D:D a poza tym fajny odcinek i szczerze coraz bardziej podoba mi sie wizja CSI bez ERica:D

ocenił(a) serial na 9
ewcynka16

odcinek bardzo fajny ;) i te zakończenie , jak Horacy nie chce pić bo ludzi porozwozi :D Właśnie też mi nie brakowało Erica , chociaż ten CSI Cordoza jest jakis nijaki , no i widac ,że spiknął go z Call bo tak na nią patrzył...

Anula_3

tak Horacy jak mowil ze powozi bylo swietne:) ale Jesse ma boska klate hehe:D i jak ochoczo z koszulki wyskoczyl:) duzo lepszy odcinek niz to cale cofniecie czasu:)

A i dobra informacja dla fanow jest taka, ze CSI nie jest zagrozone tym, ze serial zostanie zakonczony w 2010 roku:))

ocenił(a) serial na 9
ewcynka16

tak? nie skończą? Oglądałm wywiad z Emily Procter i mówiła ,że kolejnych seri raczej nie będzie.

Anula_3

chodzilo mi bardziej o to ze wskaznik ogldalnosci jest narazie dosc dobry. A wiadomo przeciez ze CSI tracilo widzow:) i mysle ze bedzie jeszcze pare serii, wystarczy popatrzec np na LAs Vegas:) o owych wszkaznikach mozna przeczytac na

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,7095020,Czy_twoj_ulubiony_serial_jest_ bezpieczny_.html

wywiadow z aktorami raczej nie ogldam, ale mam nadzieje ze jednak CSI bedzie kontynuowane... bo juz sie do tego serialu przyzwyczailam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones