PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766408}

Bull

6,8 598
ocen
6,8 10 1 598
Bull
powrót do forum serialu Bull

"Bull" - świetny serial

ocenił(a) serial na 10

Oglądam mało seriali. Wiele po 2-3 odcinkach przestaję oglądać. "Bull" jest dobry i coraz lepszy. Wystartował u mnie ostrożnie z oceną "6", dzisiaj doszedł do "10". Każdy odcinek jest odrębną całością. Scenariusze są bardzo ciekawe i co rzadko się zdarza - bardzo zróżnicowane tematycznie: od prostych spraw kryminalnych po sprawy dotyczące kwestii sumienia lekarzy, a prawa federalnego. Serial jest pasjonujący i porusza, zwraca uwagę na czynniki głęboko humanistyczne. Trochę "mętnie" czy mało wyraźnie pokazuje FW, który odcinek i z którego sezonu jest wyświetlany w TV, ale to nie przeszkadza. Nie zwracam uwagi, który sezon/odcinek oglądam bo są świetne. Gra aktorów, w rolach głównych, drugorzędnych i epizodycznych. Serial, o którym jest cicho, a tak mi się podoba. "Bije" bez litości chciwe, wielkie korporacje, bije po systemie sądowo/prawno/policyjnym w USA - tam gdzie trzeba, ale zespół dr. Bulla przestrzega prawa. Staje jednak zawsze po stronie osób, które są niewinne, a często słabe, ubogie, potrzebujące pomocy. Jestem jego gorącym fanem i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 10
kkutz

Różne dobre seriale "wypalają się", bo są oparte na charyzmie głównego bohatera/bohaterów, lub dochodzi do "ściany", kiedy staje się nudny, albo po prostu dlatego, że temat atrakcyjny przez 3 sezony, później jest już młóceniem tego co było. "Bull" ma potencjał na wiele sezonów. Dr. Bull może się zestarzeć, jego zespół może zmienić skład o 100%, ale jeżeli będzie się kierował takimi przesłankami/tematami, takim podejściem jak teraz to można zrobić go w 15 i więcej sezonach. Bez przesady.

ocenił(a) serial na 9
kkutz

Mnie również ten serial bardzo przypadł do gustu. Każdy odcinek oglądam z uwagą i wypiekami na twarzy, co w innych przypadkach zdarza mi się bardzo rzadko. Moim zdaniem jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Mam nadzieję, że powstanie jeszcze wiele sezonów i będą dostępne w Polsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones