PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98285}

Brygada ratunkowa

Third Watch
7,6 3,0 tys. ocen
7,6 10 1 3047
Brygada ratunkowa
powrót do forum serialu Brygada ratunkowa

dvd

ocenił(a) serial na 10

co z dvd tylko pierwszy sezon wyszedl?? a co z reszta??

ocenił(a) serial na 10
mihle

Jak na razie w Polsce wydano tylko pierwszy sezon, nie zapowiada sie na kolejne. Mozna jednak zamowic wszystkie sezony z zagranicznych stron, bo niedawno wydano taki zestaw w Stanach.

ocenił(a) serial na 10
Agatka

Ja tego serialu jeszcze niewidzialem ale widze ze pierwszy sezon jest dosyc tani wiec moze zamowie ale z drogiej strony dlaczego jest taki tani?? To chyba by oznaczalo ze calego serialu niemaja zamiaru wydac:(

ocenił(a) serial na 10
mihle

Z poczatku serial byl rozszy, ok.180zlotych, teraz cena spadla do minely dwa lata od wydania go na dvd, wiec to normalne. nie wiadomo czy wydadza kolejne sezony, ale kupic nie zaszkodzi, bo uwierz, naprawde warto :)

użytkownik usunięty
Agatka

Nie rozumiem wydawcy skoro wydali pierwszy sezon mogliby wydać i kolejne ;/ oni i tak na tym zarobią ;/ tylko szkoda, że Warner Bros. Polska nie ma maila bo zaraz bym do nich napisał a odwagi nie mam żeby zadzwonić zresztą to i tak by nic nie dało ;/

ocenił(a) serial na 10
Agatka

Z tego co się orientuje nie wydano wszystkich sezonów - na stronie Warner Bros widnieje tylko pierwszy a na amerykańskim Amazonie w wynikach jest jeszcze wyprzedany drugi (choć bez zdjęcia więc to chyba jednak błąd). Tak więc nie jest to winą polskiego Warnera. O kolejnych sezonach można raczej zapomnieć :/

ocenił(a) serial na 9
mihle

u mnie niestety ten serial kosztuje 199zł;/ przesadzili troche z cena, nadodatek plyty bez lektora:/ choc to ze nie ma lektora ujdzie.
ale cena:/

ocenił(a) serial na 10
ania234

Coz, pewnie cene podniesli ze wzgledu na to, ze serial jest emitowany teraz na AXN. Mozliwe takze, ze serial zyskal na popularnosci i zainteresowaniu, wiec to dlatego. Dobrze to wrozy na przyszlosc. ;) I mimo ceny naprawde warto kupic. ;]

ocenił(a) serial na 10
Agatka

Na Allegro bez problemu można za 100zł kupić - mi się nawet udało używany w idealnym stanie za 39zł kupić :D:D:D
Muszę jednak z przykrością stwierdzić, że jakość dźwięku i obrazu jest kiepska - nie tego się po Warner Bros spodziewałem.
Mimo wszystko serial genialny, więc warto kupić - przydałyby się jakieś dodatki.

ocenił(a) serial na 10
Ghost_Dog

No to szczescie miales z tym kupnem. ;) Ja to bym chyba nie sprzedala mojego zestawu TW xD A co do dodatkow to nie ma ich z prostej przyczyny... 1 sezon w Polsce zostal szybciej wydany niz w USA. W wydaniu amerykanskim sa dodatki (m.in. wpadki i wywiady z aktorami - mozna je znalezc bez problemu na youtube ;)).