Bezmocni (2017)
Bezmocni: Sezon 1 Bezmocni sezon 1, odcinek 3
odcinek Bezmocni (2017)

Sinking Day

7,1 70
ocen
7,1 10 1 70
Bezmocni
powrót do forum s1e3

Po dwóch dość słabych odcinkach wreszcie coś, z czego mogłem się dłużej pośmiać - odcinek nr 3 był chyba najlepszym z dotychczasowych a humor zadowalający. Gwiazdą odcinka był oczywiście Alan Tudyk czyli Van Wayne - haha, koleś jest bezkompromisowy (sceny w jego biurze rządzą 'da boss' :D) a relacje z ojcem jeszcze lepsze. Ludzie z 'Atlanty' (if ju noł łot aj min :D) również świetni, zwłaszcza w scenach na imprezie.
Motyw z rozszyfrowywaniem nowego bohatera znośny aczkolwiek szkoda, że rozwiązano to w tak błahy sposób.. (teoria, że Bruce Wayne to Flash niszczy system :D)

Podoba mi się również czołówka serialu, bardzo 'sprytnie' zrobiona z przedstawianiem faktycznych bohaterów serialu :)

matiiii

Ja po 2 nie chciałem oglądać 3 to może jednak dam szansę. Chociaż start mocno beznadziejny ani razu się uśmiechnąłem. Nuda straszna chociaż pomysł genialny to wykonie już nie.

RadoslawKamil

Zgadzam się. Oglądanie w sumie zacząłem z powodu tego, że jestem fanem tematyki superhero a w dodatku to serial komediowy więc.. dałem szansę (póki co jest tak jak piszesz ale może będzie lepiej - 3 odcinek naprawdę przypadł mi do gustu). Na dobrą sprawę brakowało mi takiego serialu jak 'Community' a że Danny Pudi tu gra to stwierdziłem, że ok. 20 min. w tygodniu to nie tak dużo czasu (pomimo oglądania i tak innych seriali..).

matiiii

Boże, jaki ten odcinek był fantastyczny. Lekki, genialne nawiązania do Atlantydy i świetny humor. Van Wayne robi ten serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones