PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812912}

Batwoman

3,9 3,3 tys. ocen
3,9 10 1 3268
Batwoman
powrót do forum serialu Batwoman

feministka lesbijka

użytkownik usunięty

ale role ma męską, męski wygląd, męski charakter, facet w lesbijskim związku. typowe

PPS

Człowieczku wiec o co ci niby chodziło z tą niedzielą? ;) - Sam wypisujesz kompletne bzdety nawet nie związane z tematem ;)

PS: Radzę ci przeczytać jeszcze raz mój nick :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PPS

Oj i znowu nie mogłeś się powstrzymać myślisz że jak obrazisz innych kto ktokolwiek będzie cie traktował, jako partnera do rozmowy a później płaczesz że twoje wpisy zostały skasowane ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PPS

Oj obrażaj dalej na pewno wtedy ci nie usuną wpisów ;)

Żal mi ciebie skoro nawet nie potrafisz skleić zdania bez wyzwisk i ty chcesz jeszcze z kimkolwiek dyskutować? - Oj widać lubisz się ośmieszać ;)

buterfly

@buterfly Nie jestem znawcą komiksów z uniwersum Batmana, czy jakichkolwiek innych komiksów oprócz Kajaka i Kokosza, ale wielu ludzi w innych wątkach pisze, że nie była lesbijką w kanonicznej postaci, tylko lewactwo później ją przerobiło na lezbę.

Halgir_2

Z tego co wiem też dopiero w kolejnych komiksach ujawnia się jako lesbijka, serialu nie oglądałem obawiam się tylko że w serialu na każdym kroku podkreślano że jej homoseksualizm jak to było w przypadku innego serialu od CW mianowicie nowych Czarodziejek jedna z bohaterek to podkreślała praktycznie w każdym odcinku i rozumiem że może to być zwyczajnie męczące.

ocenił(a) serial na 2
buterfly

To jest w punkt! Gdyby nie takie zabiegi prawdopodobnie 80% z ludzi na to narzekających miała by to gdzieś, w tym ja, gdyż nie przeszkadza w zupełności to że postać jest homo, przeszkadza za to forma w jakiej twórcy to serwują.

ocenił(a) serial na 1
SatineNic

Polecam ci zapoznać się z komiksami o Batwoman zanim zaczniesz się kompromitować tym wklejanym wszędzie bełkotem. Co więcej, jesteś takim mentalnym leniuchem, albo nietrybem, że nawet nie jesteś w stanie bronić swoich teorii. Skopiowałaś coś, gdzieś, ale nie do końca zrozumiałaś i jak zostałaś szybko sprowadzona na ziemie, to się schowałaś za sojowymi chłopczykami, typu filmwebowy konfident "BUTTerfly".

PPS

Polecam zapoznać się z faktem że Batwoman w późniejszych komiksach była lesbijką ;)

ocenił(a) serial na 1
buterfly

Ach w późniejszych. Czyli nie w origin? Jak mi przykro. A teraz rób swoje, czyli składaj donosy do adeemu kapusiu.

PPS

Aha jak mi przykro kto ci powiedział że serial wzoruje się na oringu postaci? ;)

Dwa owszem będę dalej składał na ciebie donosy, skoro nawet nie potrafisz bez wyzwisk na innych powiedzieć że autorka tematu się podobno myli ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PPS

Człowieczku no właśnie nikt ci nie mówił, bo serial nie jest orgiem postaci wiec nie wiem o co wiec masz ból tyłka? ;)

??? Oj oj widać że masz poważne problemy psychiczne że sobą, skoro nie potrafisz sklepić zdania bez obrażania innych ;)

użytkownik usunięty
buterfly

gorsi sa ludzie ktorzy za wszelka cene chca sprowokowac do obrazania i w sumie lubia byc obrazani

??? Nie wiem tylko czemu te post jest do mnie, to nie ja w każdym wpisie prowokowałem chamskimi wpisami :)

użytkownik usunięty
buterfly

oj, prowokujesz;) jak ktos wyraza normalna opinie to prowokujesz do pokazow chamstwa.

Sęk w tym że PPS nie potrafił wyrazić w swoich postać normalnej opinii bo w każdym wylewał na mnie wiadro pomyj, wiec to on prowokował swoim zachowaniem a nie na odwrót :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
miczuu

Oj oj biedaczku już mówisz sam do siebie, bo z tej ekscytacji to nie dziwię się mogłeś popuścić.

No dla mnie to akurat Ruby Rose jest niesamowicie seksowna :v

użytkownik usunięty
Rrouge

Może być seksowna, nie przeczę, odnoszę się tylko do stylu, nie do twarz, ciało + styl

Ale ja pisałem również o stylu, mi się taki właśnie styl podoba, podoba mi się ten styl lekko chłopczycy, czarna kamizelka, fryzura, taki trochę punkowy, mnie osobiście bardzo się taki podoba (nie raz nawet taki uwielbiam) i całościowo włącznie z wyglądem, stylem jest dla mnie seksowna, w jej przypadku akurat strasznie mi się taki podoba, także uważam że to kwestia zależna od każdej osoby ;) nie widzę tu ani męskiej roli a silnej kobiety, co do charakteru - "męski charakter?"? również nie widzę, kobieta również może być silną postacią, jest to postać silnej kobiety w lesbijskim związku.

użytkownik usunięty
Rrouge

Może jesteś półgej/półhetero :P

Zapewniam że nie jestem półgejem ;) nigdy w życiu mi się żaden mężczyzna nie podobał, a jedynie kobiety z takim stylem bo nie traktuję tego jak byciem facetem gdyż jest to kobieta, każda kobieta może chodzić jak chce ubrana i nie zmienia to jej płci, chyba tylko ktoś ograniczony mógłby tak sądzić, jest to w moich oczach normalna kobieta z takim stylem, to że tobie się dany styl nie podoba nie znaczy że komuś innemu nie będzie się podobał ;D jak wogóle może być mowa o byciem półgejem albo półhetero kiedy rozmawiamy o kobiecie a nie o mężczyźnie, naprawdę to zdanie to dałeś z dupy.

użytkownik usunięty
Rrouge

to był zwyczajny żart, przecież nie ma czegoś takiego

Można by odnieść wrażenie że masz na myśli po prostu bi

użytkownik usunięty
Rrouge

nieee, nawet mi nie chodziło o to, ze mógłby ci sie facet podobać. Nieważne, muszę powstrzymywać żarty, bo niektorzy zbyt doslownie biorą :)

"facet w lesbijskim związku" płytkie i żenujące :/ kobieta jest lesbijką i jest silna? dodatkowo nosi czarną skórzaną kurtkę i jeździ na motorze? :OOOO FACET CHŁOP KU*WA, CHŁOP!

Rrouge

też lubię taki styl u kobiet ;) taka delikatna łobuziara :) ale muszę Cię zmartwić, bo akurat Ruby prywatnie jest 100% lesbijką toteż u niej taki styl :) co nie zmienia faktu że jest naprawdę ładna.
Ale i tak jeśli chodzi o komiks girl w filmach/serialach to Robbie Margot vel HQ bije wszystkie o głowę :D

gavek

Ale jakie zmartwić? Przecież ja doskonale wiem że Ruby jest 100% lesbijką i że prywatnie tak chodzi, obserwuję od dawna jej instagram jak i jej inne media społecznościowe i właśnie taki styl mi się u niej podoba ;D

Naprawdę nie widzę jaki problem, taki styl ma postać, tak jest napisana, serial jest oparty na współczesnej komiksowej Batwoman gdzie właśnie tak jest przedstawiona, poza tym naprawdę spie*dolone samce alfa mają aż taki ból że postać kobieca która jest lesbijką może być kobietą i lesbijką i być równocześnie silna? ;D poziom iście nizinny

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1

Chapeau bas zaiste.

@LoveRiggs Haha to było piękne. Uwielbiam takie kobiety jak Ty. :)

ocenił(a) serial na 5

co?