PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709655}
8,0 1 049
ocen
8,0 10 1 1049
Barakamon
powrót do forum serialu Barakamon

Podobne

ocenił(a) serial na 9

Anime obejrzałam z polecenia. Fabularnie na kolana nie powala, ale za to ten humor, te gagi, śmieszne animacje oraz wspaniałe postacie. Długo szukałam anime o z takim pokrojem humoru. Stąd też moje zapytanie: znacie może jakieś podobne tytuły? I nie chodzi mi tu konkretnie o motyw dorosły - dziecko, lecz właśnie o kwestię żartobliwości i tego, w jaki sposób jest ona przedstawiana (tutaj wypadło to znakomicie!).

Z góry dziękuję za wszelkie rekomendacje : D

ocenił(a) serial na 8
ichi666

Zapodam coś z innej bajki, ale z podobną więzią dorosły-dziecko, bardzo skromną fabułą i niezłym humorem. Ostrzegam, że opowieść o perypetiach Michiko & Hatchin jest zdecydowanie mniej familijna, ale nie zrażaj się jego brutalnością i bezpośredniością większości odcinków. W tym szaleństwie jest jakaś metoda. Sama zdecydujesz jak dasz szansę :)

ocenił(a) serial na 9
kostekzary

Z pewnością obczaję~!

ocenił(a) serial na 8
ichi666

Możesz spróbować obejrzeć "Gin no Saji", obydwie serie mają niegłupi, bardzo ciepły humor i bardzo fajnych bohaterów, oprócz tego i w jednej i w drugiej akcja dzieje się na prowincji, chociaż w obydwu seriach wieś ukazana jest nieco inaczej. Oprócz tego jest jeszcze serial "Non Non Biyori", który też porusza podobną tematykę, ale według mnie jest nieco słabszy od wyżej wymienionych serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones