PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114862}

Babilon 5

Babylon 5
7,4 3 223
oceny
7,4 10 1 3223
Babilon 5
powrót do forum serialu Babilon 5

Zacząłem oglądać serial i zauważyłem, że w obsadzie nie ma tej aktorki? Dlaczego? Przecież zagrała
w pilocie.

ocenił(a) serial na 10
tenbashi_2

Widziałem gdzieś notkę w tym temacie; Pani Tomita zagrała w pilocie, ale ostatecznie nie spodobała jej się postać którą wykreowała, dlatego gdy przyszło podpisać kontrakty na serial odmówiła; ponoć chodziło o to że nie chciała być kojarzona z "tego typu" postaciami; nie wiem czy chodziło o to że wróżyła serialowi porażkę czy gatunek sci-fi jej nie pasował; w serialu została zastąpiona przez Iwanową, no ale jeden ultra ważny wątek z pilota który miał być kontynuowany z nią w roli głównej został przez to wycięty...

ocenił(a) serial na 8
ste

Dzięki za odpowiedź. W sumie Iwanowa godnie ją zastąpiła. Jestem w trakcie oglądania (2 sezon). Zaczyna się robić bardzo ciekawie :)

ocenił(a) serial na 8
ste

Oglądałam pilota i szczerze mówiąc zielonego pojęcia nie mam jaki ultra ważny wątek pominięto przez rezygnację tej pani z dalszych występów. Cieszę się zresztą, że z nich zrezygnowała, bo jej postać była bezbarwna. Postać Iwanowej ma charakter i pazur, którego Laurel Takashimie brakowało.

ocenił(a) serial na 10
Neferubiti

Dla uważnych: wróć do pilota; zrób stopklatkę na momencie kiedy zmiennokształtny używa karty by otworzyć drzwi do pomieszczenia w którym po chwili zabija osobę której tożsamość przejmie; na karcie jest nazwisko TAKASHIMA.
Pani Takashima była zdrajcą działającą na rzecz Clarka; w pilocie mamy tylko ten jeden motyw, ale w serialu miał on być kontynuowany i rozszerzony; miała ona sabotować działania B5, szerzyć szemrane wpływy i dewaluować wartość prezydenta Santiago; to ona w finale 1 sezonu miała strzelić Garibaldiemu w plecy, a potem awansując w hierarchii aż do finału 2-ego sezonu niszczyć każdą próbę przeciwstawienia się Clarkowi; potem nie pamiętam albo miała zginąć albo jakiś telepata miał jej wyczyścić umysł; tak czy owak jej rola była przewidziana na 2 sezony; ostatecznie jednak z roli pani Tomita zrezygnowała, jej wątek usunięto, a motyw z sabotowaniem i postrzałem Garibaldiego przejął Devereaux /oczywiście w znacznie mniejszej skali/.

ocenił(a) serial na 10
ste

Osobiście również preferują Iwanową, mam jednak ogromny żal do aktorki wcielającej się w jej postać, że z powodu wygórowanych oczekiwań finansowych nie zgodziła się podpisać kontraktu na ostatni, 5 sezon /wszyscy aktorzy poza nią podpisali/. Zakończenie 4-ego sezonu w jej wykonaniu było mega, i naprawdę liczyłem że ją jeszcze zobaczę... szczęście że finał całego serialu nakręcono jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć do 5-ego sezonu, bo inaczej nawet w finale by jej nie było. Po latach przyznała że tego żałuje, że została oszukana przez swojego agenta /jak zwał tak zwał/; co by nie było z konwentów B5 trzepie niezłe apanaże.

ocenił(a) serial na 8
ste

heh a myśmy oboje z moim lubym zastanawiali się o co biega, bo ni w ząb nie udało nam się rozkminić dlaczego ta niewątpliwie nieciekawa w pilocie postać miała być ważna :)

ocenił(a) serial na 8
tenbashi_2

Pilot tego serialu jest osobnym filmem, a nie pierwszym odcinkiem serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones