PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194037}

Awatar: Legenda Aanga

Avatar: The Last Airbender
8,4 34 052
oceny
8,4 10 1 34052
Awatar: Legenda Aanga
powrót do forum serialu Awatar: Legenda Aanga

ULUBIONY BOHATER

ocenił(a) serial na 10

Mamy plebiscyt na ulubiony odcinek, to czemu nie an ulubionego bohatera?

Ja osobiście najbardziej lubię Zuko, co pewnie was nie dziwi, bo wiele myśli tak samo. Nie jestem jakąś zdziecinniała laleczką mdlejącą na widok animowanego faceta, ale kolo swietnie waczy (dual swords) i jest swietnym firebenderem, pozatym ma podobny do mnie charakter i zaje... bardzo-fajny głos (w angielskiej serii)

To pierwsze miejsce.

Drugie nalezy u mnie do iroh, tak. Z pozory biedny, stary wujek a tak naprawde... zabawny, wygadany, mądry i opiekuńczy dla bratanka, a jednoczescnie.. umie nakopać. Chciałabym mień takiego nauczyciela. Albo wujka... albo wszystko naraz ^^

Trzecie... Toph. Wszyscy wiedza kto to. Przy jej akcjach jestem dumna z bycia kobietą i mimo, ze nie jestem niewidoma... to wiem, jak ona musi się czuć. No i jej wredne dogryzania ^^ czysto zdarte ze mnie, pytajcie kumpelek ^^ - - - na równi z Toph lubie Mai, chociaż szkoda, ze tak mało o niej wiemy. imponują mi jej umiejętności i to, że może pomóc księzniczce mimo, ze nie umie władac ogniem. No i ma fajne ciuchy ^^

Czwarte miejsce dla sokki... za jego teksty i optymizm, którego czesto mi brakje. Facet ma głowę na karku, "The Plan guy" :D jest swietnym kumplem i lecą na niego laski ^^ heheh... conajmniej trzy ^^

Dalej jest reszta swietnych postaci, cyzli katara, jet, Appa, Momo... June, ostra laska... jak pewnie zauwazyliście.. .ominęłam głonego bohatera, ale tu już opinię zostawiam wam.

Sumujac - zuko rządzi. A może wy sądzicie inaczej? ... piszcie :)

ocenił(a) serial na 10
Ruda_28

1. Zuko - to oczywiste ;D. Na początku był trochę wnerwiający że ciągle mówił o schwytaniu awatara itp., w księdze drugiej był lepszy, w trzeciej niesamowity. W odcinku Plaża pokazało wreszcie że przyznaje (jakby) że źle zrobił. Agni Kai między nim a Azulą, co pokazało jakim jest mistrzem firebender. Na pewno jest moim ulubionym bohaterem.
2. Toph - Podoba mi się, że swoją ślepotę ma w pozytywnym znaczeniu. Silna, ostra nie bojąca się niczego dziewczyna.! Jak odkryła metalbending.. ahh brak słów ;D. Ulubiona bohaterka według mnie.
3. Sokka - Niesamowity.! Każdy jego żart przezabawny, gdy "kłócił" się z Toph nie dało się zatrzymać śmiechu ;D. Dobrze pokazał, że nie jest gościem z bumerangiem lecz mądrym i zaradnym człowiekiem.
4.Aang - 12 lat chłopak śmieszny.. przez 1 księgę. Później można było widać że się rozwija nie tylko jako awatar ale też jak zwykły chłopak, ogólnie dorósł.
5. Ty Lee - Słodziutka dziewczynka, "cyrkówka", ale także dobrze walcząca. Jako jedyna z całej serii potrafiła blokować chi i to mi się podobało.
6. Iroh - Gdy śpiewa "Leaves from the Vine" (Liść winorośli) za każdym razem nie mogę powstrzymać płaczu. Wspaniały bohater i na prawdę wielki mistrz.

Ruda_28

1. Oczywiście (jak większość) Zuko. Napoczątku jest bardzo spokojny, a potem dołączając do drużyny Aanga zaczyna się rozkręcać.
2. Aang, Sokka i Iroh. Te postacie mnie rozwalają :P :D Uwielbiam ten serial za poczucie humoru, a najwięcej śmiesznych scen jest właśnie z nimi. Zastanawia mnie czemu Aang nie jest doceniony :P
3. Momo i Appa. Kto nielubi słodkich zwierzaków. :)
4. Toph. Lubię ją za jej lekką złośliwość. :) ;)
5. Katara. Czasem ją lubię, a czasem nie. Zależy jaki odcinek :)

ocenił(a) serial na 10
Ruda_28

1. MOMO I APPA! Wymiatają. xd
2. Zukko i Sokka
3. Iroh, Toph
4. Aang.
5. Ty Lee, Mai

użytkownik usunięty
myMyself

dla mnie wymiatają Toph i Azula. Obie mają charakterek i są niesamowite. Obie wnoszą momentami sporo humoru (głównie toph - fajnie, że w serialu olano polityczną poprawność i jest niewidoma postać z której ułomności zbijają inni, która sama czasem umie się z niej pośmiać i która wykorzystywała ją do robienia jaj z przyjaciół "tam jest" - gdy szukali biblioteki z grzbietu appy na pustyni było epik sucharem:P).
nie wiem jak Azu można nazwać szmatą, ale widać niektórych kultury w domu nie nauczono^^ tak czy inaczej inteligentna, przebiegła, sprytna, świetnie wyszkolona (jej pierwsza akcja kiedy gołymi pazurkami walczy z miotającym ogniem Zuko była super, ale potem jak pozbawiona mocy przez kometę lała na Toph, Aanga już bardzo rozwiniętego i Sakę jednocześnie?) w dodatku bardzo sexy;P jasne, że jest arogancka jak cholera - ale bez kitu, była piękną, inteligentną i dość silną by samotnie rozwalać małe armie bohaterką. Takie dziwne, że znała swoją wartość?^^ pomijając już fakt, ze do tego wszystkiego była następczynią tronu najsilniejszego państwa na świecie. jej arogancja, narcyzm i okrucieństwo to elementy bez których nie była by sobą i kto wie czy nie była by mniej zajebista. nie mogą wszyscy być grzeczni święci i dążyć do pokoju, sprawiedliwości i miłości na świecie.

co do Zuko to momentami trochę za bardzo beksą był jak dla mnie, nie żebym go nie lubił. Wolę Sokkę - za akcenty komediowe i za to, że był ważną postacią od początku do końca chociaż nie miał żadnej mocy a nawet w walce było sporo silniejszych postaci (a był wojownikiem).

na dalszym planie Iroh bardzo fajna postać, poznajemy go stopniowo razem z Zuko, ale o ile Zuka miałem momentami dość o tyle Iroh zawsze trzymał poziom. Jun szkoda bo też spoko babka ale jakiś brzydki twarz jej dali:| ktoś na początku wspomniał o Mai - ja na nią większej uwagi nie zwróciłem i przyznam szczerze, że pewnie bardzo jej nie doceniłem (no ale prawie zawsze dzieliła ekran z Azulą - no sorry^^) ale z perspektywy faktycznie postać świetna choć nie przyznał bym jej miejsca na liście moich ulubionych^^



nudzą mnie bardzo Aang i Katara. Tzn. nie są jacyś nudni sami w sobie. Ale dzielą ekran z tyloma barwnymi świetnie napisanymi i odegranymi postaciami, że łysy kurdupelek ze strzałką na głowie i jego nastoletnia ciocia-klocia bardzo blado na ich tle wypadają.

ocenił(a) serial na 10
Ruda_28

1. Sokka-Jest po prostu zajebisty. Jego żarty i poczucie humoru mnie rozbawia do łez ^^.
2.Aang-Rozczula mnie ta jego dziecinność, oraz jest świetnym magiem.
3. Toph-Z pozoru mała i biedna dziewczynka, ale umie dokopac ^^
4. Zuko-W pierwszej księdze mnie irytował, ale z czasem go polubiłam :D.
Ogólnie wszyscy bohaterzy mają w sobie to "coś" czego inni nie mają.

ocenił(a) serial na 9
Ruda_28

Zuko oczywiście.Na drugim miejscu Iroh na trzecim Azula i na czwartym Sokka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones