Alchemia dusz
powrót do forum 2 sezonu

Nie rozumiem…

ocenił(a) serial na 10

Pochłonęłam 1 sezon w trzy dni i skończył się tak, że można by było dalej kontynuować losy Naksu bo przecież pokazali jak dwie osoby wyciągają ją z jeziora a tu nagle szok bo jest prawdziwe ciało Naksu (skąd je wzięli jak spłonęło??!) i mówią na nią Bu-yeon w przecież dusza Bu-yeon umarła kiedy Naksu przejęła jej ciało. Także wtf? Przecież oni wiedzą jak wyglądała Naksu, dziwne, że Uk nagle zapomniał jak ona wygląda a przecież widział jej ciało! To prawdziwe. No nie wiem o co chodzi mam takie wtf jakby nagle scenarzyści zapomnieli co się działo w 1 sezonie :/ Dlaczego :( a mogli nam dać super 2 sezon, walkę magów, walkę z tym typem co siał zamęt w 1 sezonie i oczyścić Naksu z zarzutów i pozwolić jej zostać z Ukiem:( już bym wolała historie gdzie poznaje ich dzieci. No ale chyba zabrakło pomysłów :(

ocenił(a) serial na 9
Kashiko

Przecież to zostało wyjaśnione (no chyba, że jeszcze do tego momentu w dramie nie doszłaś, ale w takim razie na gwizdek zakładać temat?) - ciało jest Mudeok, tylko twarz Naksu - nie pamiętam dokładnie, ale po tym jak niemal umarła był jakiś problem z tym, żeby jej dusza mieszkała w nie swoim ciele i dlatego twarz jej się zmieniła na tę Naksu, żeby dusza pozostawała w zgodzie z ciałem.
A dusza Bu-yeon nigdy nie umarła - przecież były te sceny w pierwszym sezonie, kiedy one obie się "spotykały". To bardzo niezwykła dusza i niezwykłe ciało, co również jest wyjaśnione w końcówce dramy.

Tak zupełnie nawiasem - moim zdaniem akurat drugi sezon był bardzo dobry, podobał mi się taki mroczny, udręczony Uk, podobało mi się też to, jak od nowa się w sobie zakochiwali (nie podobało mi się natomiast to, jak ostatecznie się rozpoznają, no ale to już inna sprawa).

ocenił(a) serial na 10
Sol89

O jesu to jeszcze bardziej zagmatwane :o bardziej się chyba nie dało

ocenił(a) serial na 10
Sol89

Czyli to jest Naksu czy Bu-yeon bo już się pogubiłam możesz proszę jeszcze prościej bo mi mózg paruje
A chciałam wiedzieć o co chodzi od razu bo nie umiałam tego logicznie połączyć i mnie to irytowało w dalszym oglądaniu

ocenił(a) serial na 10
Sol89

Dlaczego matka Bu-yeon i jej siostra mówią do Naksu Bu-yeon i czemu ona ma moce kapłanki?

ocenił(a) serial na 9
Kashiko

Moce kapłanki są związane z ciałem. Matka i siostra tak ją nazywają, bo nie chcą żeby pamiętała, że jest Naksu. Żeby ją uratować musiały zabić duszę Bu-yeon - jedynym sposobem na to, żeby dziewczyna przeżyła, było pozbycie się duszy Bu-yeon, a że nie są zainteresowane Naksu, więc wmówiły jej, że jest kimś innym (co ułatwia właśnie fakt, że ma moce Bu-yeon).

ocenił(a) serial na 10
Sol89

myślę, że jakby pokazali na początku jak wyciągają Naksu z jeziora i robią te wszystkie czary itd to człowiek by lepiej ogarnął

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones