PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847947}

Flower of Evil

Ak-eui Kkot
8,4 654
oceny
8,4 10 1 654

Ak eui Kkot
powrót do forum serialu Ak-eui Kkot

Że tak uczciwie zedytuje swój opis .. Plus to nie tylko thriller, ale też "romans". Właściwie wyjątkowo udana mieszanka tych obu gatunków.
Świetna drama, chcę więcej!

ocenił(a) serial na 9
myorke

Fajnie, że opis został "uczciwie zedytowany" :)

By uczciwość była na 100% należałoby dodać "syn psychopaty" a nie "psychopata".
Mogłabym to oczywiście rozwinąć bo temat psychopatów zgłębiałam dłuższy czas, ale wystarczy mieć dobrą ogólną wiedzę/doświadczenie i dokładnie oglądać serial by wiedzieć, że główny bohater nie ma typowych składowych dla "złego" psychopaty (polecam zainteresowanym ostatnio czytaną, nieco kontrowersyjną pozycję "Mądrość psychopatów - lekcje życia pobrane od świętych, szpiegów i seryjnych morderców" cenionego angielskiego psychologa K. Duttona).

Spojler.


Natomiast wszystko wygląda na to że są tam zaburzenia społeczne typu zespół stresu pourazowego (PTSD) bezpośrednio zafundowany i utrwalany przez chciwego sołtysa i jego popleczników (praźródło to Tatuś).

Czy w ogóle można zrobić/zgłosić korektę opisu a nie tylko pisać o tym, że jest niedokładny?
- myślę, że to niesprawiedliwe - by tak zostało jak jest - dla głównego bohatera, który przy końcu serii właśnie rozpoczyna swój żmudny proces naprawczy..

https://www.filmweb.pl/serial/Ak+eui+Kkot-2020-847947/discussion/Rewelacyjny+ser ial.+Polecam.,3345857#post_16941637

ocenił(a) serial na 7
Rajwant

"Psychopata" jest bardziej chwytliwy ;) Poza tym zdradzenie, że w rzeczywistości nie był psychopatą ani mordercą odebrałoby emocje związane z lwią częścią dramy, przecież to jakoś mocno później wyszło na jaw.
Osobiście nie znoszę opisów, które spoilerują fabułę.

ocenił(a) serial na 9
Sol89

Dzięki za wpis.
To, co jest wiadome od prawie od pierwszych kadrów serialu, to że był synem psychopaty i to można było napisać w opisie.. Reszta się okazuje dużo później, w procesie rozwoju fabuły.
Podkreślałam tę różnicę, bo po Twoim wątku wnoszę, że niektórzy pozostają z przekonaniem, że był psychopatą "(..) gierki w kotka i myszkę pomiędzy psychopatą i jego żoną policjantką".
Psychopatia nie jest dziedziczna i nie ma nic wspólnego z DNA.

Też nie lubię opisów spoilerujących fabułę, ale jeszcze bardziej wysyłających nas w ślepe uliczki.
Pozdrawiam ciepło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones