PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125075}

Agenci NCIS

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service
2003 -
7,4 32 tys. ocen
7,4 10 1 32162
Agenci NCIS
powrót do forum serialu Agenci NCIS

http://www.dailymotion.com/video/k2AudEifKLlfFN4tAtD
Dlaczego to skasowali?! Przecież to takie wymowne...

Kismet_

Nie chcę się nawet zastanawiać nad tym ile takich scen wycięli w innych odcinkach :/

ocenił(a) serial na 10
Kismet_

I tylko sobie pomysle, ze to jedna z niewielu ostatnich chwil z Ziva to nie moge uwierzyc... Niby oswoilam sie z faktem, ze takich scen juz faktycznie nie bedzie, ale po obejrzeniu tego. WHY ? :(

net4

Najgorsze, że wiadomo wyraźnie do czego zmierzał GG :/ w 11 sezonie już na bank Tony i Ziva byliby razem, a tak to tyle co zostało to popatrzeć sobie na wycięte sceny...

Kismet_

http://www.dailymotion.com/video/k2Nul4x8oIUwgL4tCFU wycięta scena z Vancem i Zivą

ocenił(a) serial na 10
Kismet_

a może z drugiej strony lepiej, że nie są już razem, bo teraz jak Ziva odejdzie to jaki byłby ewentualny powód odejścia od Tony'ego ?

estta

Nie musiałaby wcale odchodzić od Tony'ego. Już ktoś tam pisał wcześniej, że Ziva mogłaby być w tle. Np. Tony by gadał o niej z McGee albo Abby

ocenił(a) serial na 10
Kismet_

No właśnie mogliby zrobić tak, że byliby razem, ale w związku z tym, że razem pracują któreś z nich (Ziva) nie wraca do zespołu, ale zawsze się gdzieś pojawia w rozmowach itd. Jestem ciekawa jak naprawdę to rozwiążą...

ocenił(a) serial na 10
xwerax2

Dokładnie o takim rozwiązaniu marzę. A mogliby i jakieś teksty nagrać aby w przyszłych odcinkach czasem rozmowę jakąś dać choćby przez telefon Tonyego i Zivy.

xwerax2

A mi taka miłość na odległość nie bardzo pasuje. Niby wiadomo, że romansów w pracy nie wolno im mieć i ostatecznie któreś musiałoby odejść aby to urzeczywistnić, ale jednak miałam nadzieję, że będzie to koniec serialu, albo powiedzmy współpraca pomiędzy różnymi zespołami, ale w taki sposób żeby byli oboje obecni i pokazana jakaś relacja pomiędzy nimi. Teraz wszystko idzie w kierunku, że będzie jedynie Tony, a Ziva co najwyżej wirtualnie i też nie za często (wątpię, że aktorka będzie chciała współpracować "z doskoku" jeśli wszystko się tak a nie inaczej potoczyło).

Trudno mi sobie także wyobrazić jakimi cechami musiałaby się charakteryzować nowa bohaterka, żeby to wszystko było nadal ciekawe. Na pewno nie chciałabym nowego wątku romantycznego w zespole. Niech lepiej ładnie zamkną to co już mają.