PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786525}
7,8 131 tys. ocen
7,8 10 1 130716
7,2 33 krytyków
Ślepnąc od świateł
powrót do forum serialu Ślepnąc od świateł

trailer zachęca do obejrzenia. Co więcej oferuje nową jakość na naszym rodzimym poletku serialowym. Nie oszukujmy się w kraju głównie robi się kiepskie, tanie tasiemce, a tu jest powiew świeżości. Mocny powiew.

Gibon_Szybkoreki

Bez przesady, jest kilka dobrych polskich seriali.

ocenił(a) serial na 7
perun_6

Uważam że polska dobrymi serialami nie stoi. Jest to oczywiście subiektywna ocena i każdy ma prawo do swojej opinii. Jedyne seriale jakie wyszły dobrze po 2000 roku to: Pitbull (2005), Glina (2003). Da się jeszcze obejrzeć Belfra, Pakt, Odwróconych i Watahę. Uważam że niezłe seriale robiliśmy za czasów PRL.

ocenił(a) serial na 9
Gibon_Szybkoreki

Do Pitbulla i Gliny dołożyłbym jeszcze Paradoks, był w porządku. Cała reszta to szmiry w stylu Ojca Tadeusza albo zgapy z zagranicznych produkcji opakowane dużym marketingiem. Ale coś się ruszyło. Rojst podobno dobry, co prawda mnie nie zachęca, ale opinie są pozytywne, tutaj proza Żulczyka ekranizowana przez HBO, do tego jeszcze w drodze seiral scenarzysty i producenta Gliny, Zasada przyjemności.

Gibon_Szybkoreki

Za PRL powstały moje ulubione do dzisiaj seriale, Daleko od Szosy, Czterdziestolatek, Alternatywy i jeszcze kilka naprawdę rewelacyjnych. Te przez Was powyżej wymienione jak najbardziej. Paradoks też był niezły. Z Belfra dla mnie ciekawy był tylko pierwszy sezon, drugi to nieporozumienie.

Z nowych dołożył bym ciekawy jak na razie Rojst i zaskakująco dobry Kruk
https://www.filmweb.pl/serial/Kruk.+Szepty+słychać+po+zmroku-2018-794373

Gibon_Szybkoreki

Może jeszcze dołożył bym na podtsawie książki Miłoszewskiego, Prokurator.