Zendaya

Zendaya Maree Stoermer Coleman

8,0
39 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zendaya
roman876

Przedstawiła K.C. tak samo jak Rocky w "Taniec rządzi", albo bardzo podobnie. Jak dla mnie świadczy to o nie najlepszym poziomie jej gry aktorskiej.

letty14055

Cóż teraz gra w nowym Spider-Manie.Podobno ma grać MJ,a teraz piszą że Michelle...no w każdym razie Zendaya zaliczyła dwie dobre role K.C Cooper oraz w Zaplikowanych.Mam nadzieję że w Spider-Manie będzie dobra.Przecież to Marvel oni wiedzą co robią,więc im ufam.

roman876

Również mam duży kredyt zaufania do Marvela, filmy które oglądałam są genialne, jeśliby nie patrzyć na najnowszą wersję "Fantastycznej czwórki". "Amazing Spider-man" też nie uważam za coś świetnego. No cóż, oby tym razem nowa wersja "Spider-mana" wyszła im. Z niecierpliwością czekam na premierę.

letty14055

Tylko że te filmy nie należą do Marvela :)

letty14055

MCU zaczyna się od Iron Mana
Najpierw jest Iron Man,potem Niesamowity Hulk,Iron Man 2 oraz Thor i Kapitan Ameryka First Avenger.Poźniej Avengers oraz Iron Man 3 i Thor Mroczny świat.Strażnicy Galaktyki,Zimowy żołnierz,Czas Ultrona,Ant-Man i Civil War,a już niedługo Doktor Strange i Spider-Man.Dodam jeszcze że Marvel ma kilka seriali w ty Daredevil,Jessica Jones,Agenci T.A.R.C.Z.Y oraz niedługo Luke Cage,Iron Fist,Defeneters i Punisher

roman876

Aaaa rzeczywiście, kurde, ale gafę palnęłam hahaha :D Myli mi się trochę co do czego należy :D

letty14055

Też tak uważam.Obie są denerwujacymi kujonkami(Rocky i K.C.)i Zendaya też je gra w sposób irytujący

roman876

Rewelacyjnie zagrała w Królu rozrywki i Euphoria :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones