Zdzisław Wardejn

7,5
17 584 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zdzisław Wardejn

Pan Zdzisław to sympatyczny aktor pisałam do niego zdjęcie z autografem i otrzymałam je po miesiącu z dedykacją i z pozdrowieniami,

kinomanka_13

duzo osób z kogla-mogla prosiłaś o autografy? ;p

Patsula

nie, prosiłam też Rogalskiego Jerzego (Kolasa) i dzisiaj wysłałam do Błęckiej - Kolskiej prośbę. Jak od Kolskiej dostanę to będzie to wymarzony autograf, bo ją uwielbiam za kogel mogel.

kinomanka_13

no to prawda fajna kobieta i aktorka z niej ;) a jak ty sobie te autografy załatwiasz, że sie tak zapytam?

Patsula

listownie załatwiam, nieraz czekam tygodniami , miesiącami. Rzadko się zdarza osobiście żebym sobie załatwiła. Teraz to bym chciała od piosenkarzy i piosenkarek sobie załatwić autografy, bo film już na boczny tor pomału odchodzi, ale i tak zbieram od aktorów bo piosenkarze i piosenkarki osobiście wolą dawać autograf wiem bo na stronach oficjalnych piszę. Od zeszłego roku kiedy wyemitowali Anne German, stałam się wielką melomanką, na początku byłam taką sobie melomanką a teraz jestem wielką melomanką. A co do Kolskiej nie wiem czemu ludzie się jej czepiają że zagrała kiepsko, fajnie zagrała, nawet moja mama za młodu miała taką samą fryzurę co Kolska w młodości.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Pochwal się ile masz już autografów od aktorów i od kogo najłatwiej było zdobyć a kto był chamski i nie przysłał pomimo prośby...

w czwartek zdobyłam osobiście autograf od : Marka Piekarczyka, Grzegorza Warchoła i Karola Strasburgera (mam z nimi zdjęcia). A dziś to otrzymałam listownie od Alicji Majewskiej i Krystyny Prońko. Autografów mam sporo, a prośby mi nie spełniła : Chotecka, Olszówka bo wolą osobiście dawać autografy, ale staram się je zrozumieć. A kto mi jeszcze nie przysłał to nie pamiętam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones