Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen

Yay! Co tu dużo mówić? Jako Aragorn zagrał fenomenalnie! Zdecydowanie pasują mu dłuższe włosy i zarost... ;)

dark_november_night

No xD

Jest tam piękny xD

Wygląd Aragorna i charakter są super zagrana ;]

dark_november_night

Też się zgadzam. Dzięki temu, że zobaczyłam go w tej roli przeczytałam trylogię Tolkiena. Idealny był do roli Aragorna i świetnie zagrał. Ale w innych rolach też mi się podobał... Np ostatnio go widziałam w "Psycho". Ale faktycznie chyba jako Aragorn wyglądał najlepiej:)

Eva_DeRiddle

Mnie on się podoba tylko jako Aragorn,w tej roli jest śliczny.Ale ma przepiękne oczy!Gdyby na mnie spojrzał,to bym wymiękła:)

Boleynowa_9

Boleynowa masz racje ! Jako Aragorn byl naprawde przystojny ja naprawde nie rozumiem czemu on nie zapuszcza brody jak jego bohater w trylogi Tolkiena !! Jest mu naprawde ladnie!

prettywoman1

Nie zesrajcie sie wy dwie z tego powodu.

użytkownik usunięty
straightlines

Hahahaa :D

Eva_DeRiddle

no i wyglądał na mniej lat niż miał wtedy :) Aż się zdziwiłam, jak zobaczyłam jego datę urodzenia.

użytkownik usunięty
dark_november_night

jego wygląd we władcy pierścieni skłonił mnie do zobaczenia tego filmu, ale nudny ybł.

użytkownik usunięty
dark_november_night

Kurcze, dokładnie, jako Aragorn ma tyle uroku, cudo ;] Ale w innej fryzurze
etc. mi się nie podoba ;P

Według mnie nieźle wyglądał też w ,,Hidalgo ocean ognia"

użytkownik usunięty
Verben_I

zgadzam się!! uwielbiam ten film!!

użytkownik usunięty
dark_november_night

No, Aragorn był niezły.. Ale też po prostu świetnie grał, dużo poświęcił czasu na przygotowania do tej roli - nie mył się kilka dni :-) , spał w pełnym rynsztunku.

dark_november_night

Tak, jako Aragorn mnie zachwycił.
W ogóle Viggo jest bardzo przystojnym mężczyzną... jedyny w swoim rodzaju!

użytkownik usunięty
marilyn11

w trylogii władcy pierścieni zagrał bardzo dobrze dlatego wg mnie najlepszy aktor w tych filmach

dark_november_night

Za każdym razem kiedy pojawiał się na ekranie piszczałam wniebogłosy. Ta fenomenalnie zagrana postać zmusiła mnie do przeczytania całej trylogii - nie żałuję.

dark_november_night

Jeden z najprzystojniejszych aktorów jak dla mnie. Rozpływam się widząc go na ekranie, jako Aragorna w szczególności.

Mogliby sprzedawać jego miniaturki. Stworzyłabym całą armię i śliniła się do niej całymi dniami :D

dark_november_night

serce mi pęka, gdy widzę TEGo Mezczyzne we "Władcy Pier.."...obłędnie przystojny ,pociągający i sexi...
wyglad w innych Jego rolach zdecydowanie -NIE ...choc nie wspomnę o kunszcie aktorskim...kusiło mnie szaleńczo co innego....inny Jego kunsztt,.....kobiety wiedza jaki mam na mysli.....:)))
Oj...mam smaka....mniam mniam

dark_november_night

No rzeczywiście, pasowała mu ta rola, nieźle ją zagrał ;)
Dołączę się - tak, lepiej wygląda z dłuższymi włosami ; ]

buszasz

Pewnie, że najlepiej jako Aragorn i w długich włosach :)). Fajne z niego ciacho, zgadzam się z Wami! Jak czytałam Władce to miałam go zawsze przed oczami, jako Aragorna... Jakoś pasuje do tej roli :)

Nanedi

Ostatnio nawet mu pomnik w Świebodzinie postawili :P

dark_november_night

Wiecie co mi się chyba najbardziej w Aragornie podoba? Jego dłonie. Viggo ma na prawdę cudowne dłonie...

Agness_92

A dzisiaj czas na kolejną dawkę narkotyku... <3

Agness_92

I jeszcze te cudowne oczy...

Agness_92

Taaaak, zdecydowanie dłonie i oczy... rozpływam się za każdym razem jak go widzę :). Szczególnie we Władcy (powinien zapuścić brodę i włosy, żebyśmy mogły podziwiać jego nieziemski urok w innych filmach).

użytkownik usunięty
dark_november_night

Zgadzam się z przedmówcami. Mi też się bardzo podobał jako Aragorn, w tych długich włosach i zarostem. Mówię to mimo, że jestem facetem ;)

to wiedz, że COŚ SIĘ DZIEJE!!! :P

użytkownik usunięty

Ja również popieram, że jako Aragorn był fenomenalny ;) Długie włosy, zarost <3 charakteryzacja niesamowita a rola odegrana bezbłędnie ;) Nie widziałam go w innych filmach, a jeśli tak to go nie kojarzę, ale rolą Aragorna zarobił sobie u mnie ocenę 10/10 (jakby można było to i bym więcej dała) i dodanie do ulubionych ;) mimo, że dla mnie zawsze pozostanie jego obraz Aragorna, to się cieszę z tego, bo dzięki tej roli zasłynął i podbił moje serce ;)

Popieram cię, że jego wygląd i gra aktorska w LOTR była genialna, ale jak nie ma zarostu i długich włosów to już nie ten Aragorn :")

dark_november_night

w G.I. Jane też był boski :)

dark_november_night

Dołączam się.! Kurde! Jaki on jest sexy w Władcy Pierścieni! Ja nie mogę!! <3 Jeden z najlepszych aktorów forever.! Chyba aż sobie przeczytam książki. Mam wielu idolów, ale on będzie jeden z tych najfajniejszych! Jaki on fajny <3 <3 <3 jest śliczny w długich włosach i z zarostem! <3 <3 <3

dark_november_night

tak, zarost jest taki sexi ... osobiście wole jak facet się goli. Jak dla mnie szału nie ma, jakiś szczególnie przystojny nie jest, nie oszukujmy się

użytkownik usunięty
Gagusia315

Ty się nie oszukuj :D co kto lubi ;p Osobiście nie jestem fanką zarostu, ale jest kilku kolesi, którzy w zaroście wyglądają tak samo dobrze jak i bez, a wydaje mi się, że widziałam 2 czy 3, którzy lepiej wyglądali w niż bez. Fanką jego urody też do końca nie jestem, jest jak dla mnie ok, ale nic poza tym pomijając właśnie Aragorna i rolę w Hidalgo :D

mniam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones