Troye Sivan

Troye Sivan Mellet

6,8
1 041 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Troye Sivan

Dwa dni temu na YouTube, przyznał że jest gejem
https://www.youtube.com/watch?v=JoL-MnXvK80
Dziewczyny przykro mi.

matiwww2

Nikomu nie jest przykro. Nadal jest wspaniałym człowiekiem :) A nawet jakby nie był gejem, to jakie szanse u niego miałyby użytkowniczki fw? Nadal można wzdychać do jego zdjęć, bo i tak by nie był mój i tak. A tak można go shipować z Tylerem Oakleyem <3

Baioretta

Dziewczynom zawsze jest przykro jak ich idol robi coming out. Tyler Oakley jest trochę za stary.
Justin Bieber jakoś chodził ze sławną Seleną Gomez, a też mógł jako niesławny chłopak podkochiwać się w Selenie.

matiwww2

Tyler nie jest za stary D: Są razem świetni #Troyler5Ever
Jeżeli jakakolwiek z użytkowniczek fw w mniej więcej wieku 15-18 zostanie międzynarodową gwiazdą która by miała szanse u Troye (gdyby nie był gejem), to postawię Ci piwo :D

Baioretta

Gwiazdy nie zawsze muszą się spotykać z innymi gwiazdami.
Nie dowiemy się czy jakaś z użytkowniczek, ale może z użytkowników, uwierz mi gdybym stał się sławny na pewno bym spróbował się z nim umówić.

Baioretta

Tyler Oakley ma 24 lata, jest trochę za stary dla Troya

matiwww2

Ssshhh. Let the fangirl dreams flow :D (wiem, że Oakley ma 24 lata, wiem o nich stanowczo za dużo xd)
Ale wiem że nie są razem, Tyler zrujnował ten ship w ostatnim filmiku D:
A co do tego wcześniejszego, to nie wątpię że byś próbował/ktoś by próbował, ale najpierw trzeba mieć szansę go poznać a takowa nie jest zbyt wielka :/

Baioretta

To on nie jest z Tylerem?

Maggery

Nie jest ;)

Baioretta

O nie! Byliby idealni razem. Mam nadzieję, że jednak coś między nimi zajdzie.

Maggery

Wszystkie fanki Troylera chciałaby żeby coś między nimi zaszło :3 Ale niestety, chyba różnica wieku gra tutaj dużą rolę :/

Baioretta

Może nie wiek, a chemia, po protu nic do siebie nie czują, tylko się przyjaźnią, to że obaj są gejami, nie znaczy, że muszą być razem.

matiwww2

Nie no, oczywiście :) Jeżeli nic do siebie nie czują, to niezależnie jakby ich fanki shipowały, to i tak nie będą razem

Baioretta

Wiesz może czy obecnie Troye ma chłopaka? A jeśli tak to kto jest tym szczęściarzem??

Baioretta

Jest jeszcze tronnor ;>

matiwww2

Hej, jestem od was chyba trochę starszy. Mam koło 30 ;) co nie zmienia faktu że film Spud z tym młodzieńcem strasznie mi się spodobał. Gay nie gay to mniej istotna kwestia. Ważne żeby był szczęśliwy chłopak. Ma talent i dziwi mnie mała ilość ról w jego dorobku. Wpływ na to ma chyba miejsce zamieszkania. Pozdrawiam serdecznie. Raf

matiwww2

bez wątpienia najładniejszy gej chodzący po planecie ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones