Tomasz ZiętekI

8,0
18 673 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Ziętek

Hej, spotkałam się z wieloma komentarzami na temat jego urody itp. Nie ukrywam, chłopak jest bardzo
przystojny, ma uroczy uśmiech i piękne oczy, nie dziwię się że naprawdę większości osób on bardzo się
spodobał i że ma dziewczynę. Jednak jak patrzę na komentarze osób które piszą że każdy go polubił
najbardziej za to że jest taki słodki i ładny, nie rozumiem tego, bo szczerze? Kogo to obchodzi, znając życie
to na pewno połowa z tych osób nie widziała jeszcze filmu. Tomek zasłużył na
to że nagle tak dużo osób zainteresowało się jego osobą, bo wydaje mi się że jego rola wymagała
szczególnego poświęcenia i zagrał Rudego naprawdę realistycznie, miał najtrudniej z
wszystkim aktorów, a wyszło mu to świetnie, więc czemu dalej na bieżąco się spotykam z tymi głupimi
komentarzami, bo jestem pewna że każdy uwielbia go za to najbardziej jak świetnie gra, a nie za to że jest
przystojny, a właśnie o to chodzi Aktorom żeby mieć fanów, a Tomek ich naprawdę zdobył, i na pewno
większość ludzi będzie chodzić na filmy z jego udziałem.

PaulaGlee25

a ja z kolei spotkałam się z wieloma komentarzami, że z całej trójki z Kamieni na szaniec najmniej się dziewczynom podobał, że najmniej przystojny, najniższy itd. Ja osobiście mało zwracam na to uwagę, ale mi akurat on się najbardziej podobał. Trudno powiedzieć że jest jakiś specjalnie przystojny, ale niewątpliwie ma coś w sobie, zarówno pod względem urody jak i aktorstwa. Fajny chłopak, mam nadzieję że dobrze potoczy się jego kariera aktorska.

PaulaGlee25

Jak dla mnie on jest zupełnie przeciętny, żeby nie powiedzieć brzydki. Z całej trójki "Kamieni na szaniec" jedynie Marcel Sabat wygląda nieźle. Nie jest może bardzo przystojny, ale ma w sobie coś, co mnie intryguje. Na dodatek jest bardzo podobny do Josepha Fiennesa. :)

dodsab

Ale tu na serio nie chodzi o urodę no >< Tomek zagrał świetnie w Kamieniach na Szaniec i miał mnóstwo pozytywnych komentarzy na ten temat i dzięki temu ma teraz kolejne role i propozycje co jest wielkim sukcesem.

PaulaGlee25

nie wiem czemu, ale bardzo mi przypomina młodszą wersję Orlanda Blooma :D

PaulaGlee25

Bardzo podobny do Blooma, rewelacyjnie zagrał Rudego, praktycznie tylko on był w tym filmie (tak nawiasem mówiąc to Alka w nim cąłkowicie pominięto, nie uważacie?). No i jako facet obiektywnie stwierdzam, że jest niesamowicie przystojny. Typ urody, za którym dziewczyny pójdą w ogień, taki nasz lokalny James Dean. Może to jest nasza młoda nadzieja kina, bo jak patrzę na Gierszała, czy Kościukiewicza, to... grrr.

PaulaGlee25

Masz racje. Ja osobiście zauważyłam go dopiero w ,,kamieniach na szaniec" ale już długo po premierze bo oglądałam ten film na zajęciach teatralnych a potem gdy byłam na premierze ,,carte blanche" i go poznałam z poprzedniego filmu zainteresowała mnie jego osoba. Obejrzałam jeszcze raz ,,kamienie na szaniec" uważniej mu się przyglądając i muszę przyznać że naprawdę mnie urzekł, nie tylko wyglądem, chociaż przystojny jest to fakt, ale też umiejętnościami aktorskimi ;)

Khaleesi_your_hope

Osobiście nie nazwałabym go przystojnym choć jest na swój sposób pociągający. Natomiast - na razie widziałam go tylko w KnSz - ma w sobie taki szczególny chłopacki urok, nie do podrobienia - albo się go ma, albo nie - wdzięk bez mizdrzenia się i szelmowski błysk w oku, co wszystko razem jest moim zdaniem dużo cenniejsze, niż typowa uroda bo sama ładna buźka jest nudna.

Arya_2

Tu muszę się z tobą zgodzić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones