Tomasz ZiętekI

8,0
18 642 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Ziętek

Wiem, że zespół w którym śpiewa pochodzi z Trójmiasta. Ale mam wątpliwości co do jego miejsca zamieszkania, czy macie jakies informacje?

estiii030

Tomek mieszkał w Słupsku, tam kończył szkoły. Gdzie wyjechał na studia i mieszka aktualnie to już nie wiem

iness

tak jest :) tam też grał w zespole Ciuciu(-o?) Morales :)

milena_9

Zespół nazywał się Ciucio Morales i był tam wokalistą. Ja też go poznałem w Słupsku, kiedyś graliśmy z nimi koncert w teatrze Rondo, znajomy był z tej kapeli i oni chyba ten koncert organizowali. Mam jeszcze gdzieś foty, to było koło 2005 / 2006 roku czyli czasy licealne.
Ktoś mi wspominał, że tamten typ (a był wówczas charakterystycznym i wyszczekanym młodym cwaniaczkiem ;), przynajmniej tak go zapamiętałem) został aktorem i że gra w tym filmie, ale zupełnie o tym zapomniałem i tylko mi w filmie świtało, że gdzieś typa widziałem. Po filmie wszedłem tutaj i już wiem, co to za koleżka.

iness

tak mieszkał chwilowo i uczył się
w Słupsku w mojej szkole

estiii030

Jak dobrze słyszałam mieszka w Gdańsku również tam ma swoje zespoły

estiii030

Pochodzi z Słupska. Jest absolwentem Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Mieszka teraz w Warszawie. Tak mówił w wywiadzie: https://muzyka.interia.pl/wywiady/news-tomek-zietek-the-fruitcakes-dbamy-o-to-ze by-kazdego-glos-byl,nId,4423120.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones