Tom FordVIII

Thomas Carlyle Ford

8,3
1 252 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Tom Ford

Samotny mężczyzna - rewelacyjny... Mam nadzieję, że kolejne produkcje nie będą gorsze...

amosaro

To EWENEMENT :]
Zgadzam się co do "Samotnego..."
Zgadzam się. Do tego jakie piękne wykonanie. Zdjęcia niesamowite.
Sposób filmowania i użycie detalu, mistrzowskie. Bardzo mi się podobały.
Dodatkowo, proszę zwrócić uwagę, że kiedy na ekranie był nasz bohater, cały kadr był w mniejszym nasyceniu barw. A kiedy znajdował się w z kimś innym - wtedy obraz nabierał barw. Smutna, prawdziwa historia o człowieku który umarł ze zgryzoty.


Sowa odleciała...

BUNCH

Facet powiedział, że wśród dziesięciu cech które go definiują nie wymienił by, że jest gejem... a jest (FILM 5/10)

Niestety świat jest na tyle pokręcony, że każdy rozpływa się nad byle filmem z gejami (Milk, Tajemnica BrBeck mountine) a nikt nie docenia już filmów z prawdziwymi facetami... (Zapaśnik)

Megido

Naprawdę wg Ciebie głównym tematem filmu są geje? To chyba oglądaliśmy różne filmy... jak dla mnie to film o samotności, o trwaniu pomimo, o cierpieniu, strachu, i odnajdywaniu siebie w życiu, i tak o gejach też.
To mógłby być równie dobrze film o kobiecie, która straciła męża, mógłby ...ale dobrze, że nie jest bo dzięki temu niejeden hetero pomyśli o gejach jak o zwykłych ludziach, którzy jak my , kocha, cierpi, czuje... (i pi...przy głupoty też - żeby nie było...;) )
poza tym dzięki temu, że to film o gejach to nawet Ty go zauważyłeś , więc chyba o to też chodziło... ;)

Co do prawdziwych facetów, to i owszem czemu nie ..ale Zapaśnik? Bez szału...

Megido

Filmy, które wymieniłeś, np. w mojej ocenie są po prostu dobre. Każdy z nich jest inny, opowiada o innych tematach i został stworzony w innym klimacie. To tak jak porównywać krowę konia i zebrę bo wszystkie maja po cztery kopyta.

I jak nad samymi filmami o gejach skoro jest tabun nowości filmowych, o których się mówi, a ty wymieniłeś trzy najbardziej znane dotyczące tematyki gejowskiej z lat kolejno 2005,2008,2009 - twierdzisz, że jeśli w ciągu 5 lat kinomani rozpłyną się nad trzema filmami dot. tematyki gejowskiej to jest dużo?

No i "Zapaśnik" - oszalałeś? Znam mnóstwo filmów o heteroseksualnych facetów, które należą do lubianych przeze mnie, ale co to miałoby zmienić?

Megido

:) tak, nikt nie docenił Zapaśnika - i to nawet mimo tego że Rourke wystąpił w seksi opiętych getrach :*

użytkownik usunięty
Megido

Jestem heteroseksualną kobietą i nie podobał mi się "Brokeback Mountine", ale "A single man" owszem. Dostrzegam nawet podobieństwo między tym filmem, a "Zapaśnikiem".
Nie sądzę aby Świat rozpływał się nad byle filmem z gejami, rozpływa się raczej nad dobrymi filmami... A gejom dobrze zrobi w końcu 'normalny' film o nich.

Megido

Niesamowite jak ograniczeni umysłowo potrafią być ludzie, skoro tak sobie świat upraszczają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones