Sophie TurnerIV

Sophie Belinda Turner

7,3
18 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophie Turner

Co ona ma z tymi dziwacznymi ludźmi w GoT? Cały czas dziwolągi ją ratują. A to karzeł, a to olbrzym, a to błazen, a to eunuch? Chyba, że kogoś zapomniałem. Może jeszcze jakiś mutant. Cały czas z opresji ratują ją ,,osobliwi" ludzie (okaleczeni przez ,,los").
W końcu przyjdzie anna grodzka ją ratować. Choć Brienne też ją ratowała, a to babochłop.
Była kiedyś ,,polska obsada GoT-u". W rolę Brienne chcieli wcielić Otylię Jędrzejczak. A przecież w drużynie gasipsa są takie lachony nadające się do tej roli.

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

Jedna dygresja, nie "ją" tylko postaci, które gra. Proszę nie mieszać Sophie z Sansą czy Jean, bo rzeczywistość a fikcja to dwie różne rzeczy.

A ja pod Leną Headey napisałem: ,,co ona ma z tym kazirodztwem"??? No bo w ,,300" gra królową Gorgo. Nie wiem jak było w filmie, ale w realu ona była żoną, ale i siostrą Leonidasa. W GoT jak nie z bratem, to z kuzynem...
Dobrze, że tego nie widziałaś, bo dopiero byś mnie zjeździła.

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

Nie zjeżdżam, będziesz i tak pisać, co będzie się Tobie podobało, mimo wszystko mieszanie postaci z aktorami jest słabe. I tyle.

,,Ogólnie to irytuje mnie to wszechogarniające ograniczenie i głupota, ale jak to mówią: "milczenie jest złotem", więc ograniczam się tylko do co rusz wymownego wywracania oczami i swoje zdanie wyrażam wyłącznie, kiedy mnie o to proszą. No, ale ogólnie to jestem miła, naprawdę"
Ufffffffffffff, Dauthoferko, chyba zerwałaś ze swoimi zasadami, skoro bez moich napomnień wyraźiłaś swoje zdanie. I to dla mnie, człowieka w kominiarce...

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

Najwyraźniej tak, w końcu zawsze są jakieś wyjątki. ;)

https://drive.google.com/open?id=1akhBXLxvy5xGSRx7-ftnCfM03a7EMU46
Czego to się nie robi dla ludzi w kominiarkach. Przy nich czujemy się bezpiecznie.

Droga Dautchoferko, a czy ty nie uważasz, że ludziom głupim i ograniczonym (o których piszesz) powinno polecić się to:
https://drive.google.com/file/d/1DbU64rvhaQiIuqk_gXpiVPO88c8pC0xL/view

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones