Simon BakerI

Simon Baker-Denny

8,1
7 320 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Baker

Jest niesamowicie ciekawy zarówno jako aktor jak i mężczyzna. Można powiedzieć, że zalicza się do tego grona ludzi, o których mówi się mają "to coś!" . On właśnie ma to "coś". Tak jak ktoś już słusznie zauważył, w każdej odsłonie jest inny. Moim zdaniem świetny aktor, ale oczywiście nie jest doceniany podobnie jak Damian Lewis, czy Gary Oldman.
Oglądam go w Mentaliście i Obrońcy...nie ma nic co mogłoby się powielić w jego zachowaniach, gestach.

Limonka40

też uważam, że jest niedoceniany, może mu w końcu dadzą rolę w filmie na miarę jego talentu, póki co najnowszy film, w którym Baker występuje " I Give it a Year " zdobył główną nagrodę na corocznym festiwalu komedii we Francji,

jagamiga1

no i 14.02.2013 odsłonił swoje gwiazdę w Alei Sław, http://www.youtube.com/watch?v=IL-oJM37TSM&feature=youtu.be, http://imgur.com/Ots1gKI, http://imgur.com/Gmzq4y9, http://imgur.com/Qkc1hkA, http://imgur.com/Ew4K65H, http://imgur.com/11vzwWz

jagamiga1

pasowal by na bonda

użytkownik usunięty
dawid10809

Już kiedyś zadał mu to pytanie jeden z dziennikarzy czy nie zagrał by Bonda a on odpowiedział ,,jestem chyba trochę za niski'' ;)

zrobili z bonda blondaska , potem planowali ze bedzie czarny wiec wzrost mozna wybaczyc :) poza tym jak ogladasz toma cruisa czy kogkolwiek innego widzisz jego wzrost ?

użytkownik usunięty
dawid10809

Nie no, ale on to na serio powiedział w wywiadzie.Wiem wzrost ma dobry bo mam podobny, no może 3 cm mniej. ;D

Moim zdaniem niema więcej niż 175. W Australi mierzy sie w calach ato bardzo nie precyzyjna jednostka miary. W usa regułą jest że sytacja ze wchodzi do ringu dwóch gosci o tym samym niby wzroscie a gołym okiem widac 5 cm róznicy.

użytkownik usunięty
dawid10809

Wiem jedno, że ludzi za często sugerują się wyglądem jak to w życiu. ;)
To, że Robin jest według mnie ładna to nie uważam, że z niej genialna aktorka a ocenę dałem 10 bo się trochę zadurzyłem, niech będzie tak a co mi tam szkodzi powiedzieć prawdę.Tak samo w przypadku Bekera dobry, ale nie z tej pierwszej ligi.Niestety dziewczyny sorki.To tylko moja opinia.Przypomnę tylko, że ja Simonowi dałem ocenę 10 bo ,,kocham'' Patricka Janea. ;)

Oceny jego filmów choćby na Filmwebie póki co mówią same za siebie, że na razie kiepsko.

Pozdrawiam Miłego Dnia!

ja sie nie przyznaje do bledów :) ale gratuluje ci odwagi . on jest takim aktorem jak Ian Somerhalder - dobry aktor dobrze gra w serialach i filmach ale zazwyczaj filmy sa slabe :)
co do Robin - nic nie mam do powiedzenia

użytkownik usunięty
dawid10809

To płynęło prosto z serca, ale dziękuję ci.

tez tak czasem mam ze wyjdzie mi cos prosto z serca :)

użytkownik usunięty
dawid10809

Jak każdy. ;)

jak mnie jakis koles wkurzyl to jak z serca mi wyszlo co o nim mysle ze nic nie potrafil powiedziec :) troche mu sie przykro zrobilo . dobrze tak fajfusowi

użytkownik usunięty
dawid10809

Ja zaczynam się ciebie bać. ;D

ja ogólnie jestem calkiem mily i sympatyczny :) tyle ze ludzie mnie czasem prowokuja

użytkownik usunięty
dawid10809

Ja jestem miły, sympatyczny i kropka.

wyprowadzenie mnie z równowagi to najtrudniejsza rzecz ,staram sie byc opanowany (przynajmniej przy dziewczynach) ale jak juz mnie ktos wyprowadzi z równowagi to najpierw jest uprzejma prosba aby odwolal to co przed chwila powiedzial lub przeprosil za to co zrobil,potem jest bitwa slowna (jesli delikwent na tym odpusci to koniec) a jesli nie to zaczyna sie walka

użytkownik usunięty
dawid10809

Heheheh walka. ;)
Nie no, to nie jest dobre miejsce na takie tematy. ;D

przypadek z tym tematem:) na poprzednim temacie zjechalismy do tego jak bardzo teresa lisbon jest zajebista

użytkownik usunięty
dawid10809

No!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDD

co ja poradze ze nawet temat gier jak gadalem z kolega zszedl do : doktora house , pamietników wampirów ,mentalisty albo kogo ostatnio potlukl :)

użytkownik usunięty

my nawet jak gadalismy na lekcjach o arabach ( nie wiem po co ta wiedza jest potrzebna) na wiedzy o kulturze to zaczelismy sie glosno zastanawiac ile ladnych kobiet jest w arabii saudyjskiej pod tymi czarnymi ubraniami

użytkownik usunięty
dawid10809

Na pewno nie mało. ;D

jade tam na misje pokojowe ratowac kobiety :)

użytkownik usunięty
dawid10809

No trzeba bo mają przerąbane dziewczyny, szkoda ich. ;)

dostane pokojowa nagrode nobla:) chociaz mi styknie sama kasa z tej nagrody

użytkownik usunięty

Teraz w języku kobiety się wypowiadam-
Jest cudowny, taki uroczy i ten uśmiech urzekający.Kiedy się uśmiecha to mnie topi jak ser w mikrofali.Nie zwykle poukładany w życiu osobistym, nie jak nie które gwiazdeczki.W życiu pewnie nie zwykle sympatyczny po prostu ideał faceta i ten urok chłopięcy ach!Te złote loczki niesamowicie w nich seksownie wygląda.Krótko genialny aktor i mężczyzna taki jest według mnie Simon. ;D

użytkownik usunięty

To nie było na złość tylko wypowiedz z ust kobiety.

Limonka40

Jest fascynujący i niepowtarzalny, nigdy nie zdarzyło mi się zobaczyć kogoś chociaż trochę podobnego do niego. Po prostu jedyny w swoim rodzaju. I ma najcudowniejszy uśmiech na świecie :) Szkoda że jest niedoceniony, bo potrafi bardzo wiele.
Aktualnie mój ulubiony aktor :)

o13

Uwielbiam go! Facet naprawdę przykuwa wzrok! No i ten głos oraz uśmiech! Baker to kolejny australijski aktor, który robi karierę w Hollywood i idzie mu coraz lepiej. A że niewątpliwie ma talent i jeszcze coś - powiedziałabym, że jego osobowość ma w sobie jakąś magię - więc lada moment dołączy do panteonu innych sław rodem z Australii. Zwłaszcza, że serial "Mentalista", w którym obecnie gra główną rolę (otrzymał za nią nominacje do nagród: Emmy, Złotego Globu i od Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych - dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym) ma świetne notowania. Jeden z moich ulubionych aktorów, trzymam za niego kciuki, choć myślę, że i bez tego sobie poradzi. :)

Pola_1993

prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones