Sienna Miller

Sienna Rose Miller

7,5
13 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sienna Miller

Nie zrozumcie mie źle. Nic przeciwko niej nie mam, ale wydaje mi się, że nie jest zbyt dobrą osobą do jurorowania w Cannes. Widziałam z nią kilka filmów i była ok, chociaż nic nadzwyczajnego nie pokazała, nie ma też wielkiej roli na koncie, takiej z którą od razu byłaby kojarzona, gra w sumie w dosyć przeciętnych amerykańskich produkcjach, jedyną je nagrodą jest Złota Malina... Nie bierzcie mnie za snobkę, ale uważam, że aby być w jury tak poważnego konkursu trzeba osiągnąć trochę więcej niż ona.

Frida_filmaniak

A widziałaś film "Factory girl"?

932nights

Dokładnie. "Factory Girl" to jej życiowa rola i już za samą tę produkcję zasługuje na miejsce w jury Cannes.

CasperChase

Prezciez to jest zwykly, biograficzny film. Czy ktos z Was oglada kino nominowane do nagrod w Cannes?

Adilka1

Zreszta, przejrzyjcie liste laureatow i filmow, ktore zdobyly glowne nagrody i wyciagnijcie wnioski :-)

Adilka1

Oglądam filmy nominowane do nagród w Cannes. Bywają dobre, bardzo dobre, ale zdarzają się też słabsze. To tylko i wyłącznie kwestia gustu. Nie wiem jednak jaki to ma wpływ na miejsce Sienny Miller w jury.

A co do "Factory Girl"- nie chodziło mi o sam film, tylko o rolę Sienny, która była znakomita. Żeby zagrać prawdziwą, historyczną postać w taki sposób trzeba sporego talentu.

Frida_filmaniak

Ryża pała tusk by się nadawał .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones