Sienna Miller

Sienna Rose Miller

7,5
13 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sienna Miller

Nie przepadam za Sienną...Grać nie potrafi i mogła by troszeczkę zmienić wygląd...No i co najważniejsze....fajnie było by , żeby przestała robić sobie jaja z facetów!!!:/

Jessica_18

Zgadzam się z tobą, też jej zbytnio nie lubię. Masz rację, powinna zmienić swój look, wygląda tak samo- może inny kolor włosów i fryzura zmienią ją choć trochę [?]

Jessica_18

dla mnie sienna jest najlepsza pod każdym względem.

" żeby przestała robić sobie jaja z facetów!!!:/" co masz na mysli?

Edie_Sedgwick_

To , że zmienia ich jak rękawiczki...Miała 11 chłopaków!!! W tym 4 w 2006 roku...Nie lubię takich osób...Pomiata facetami na prawo i lewo.Oczywiście nie Ona jedyna , bo faceci też tak czasami robią...ale ta aktorka nie przypadła mi do gustu.

Jessica_18

jak facet może mieć 6 lasek w jednym roku to jest mach, a jak babka ma kilku facetów to dziwka, kurwa i zło najgorsze? hipokryzja :|

Jessica_18

Zgodzę się z tym,że jest kiepską aktorką,aczkolwiek w "Casanovie" wypadła na prawdę nieźle.A co do wyglądu jest mi to obojętne,tak samo jak traktuje mężczyzn.Zresztą 4 facetów na rok-jak na showbiznes to chyba wcale nie jakiś rekord

Jessica_18

jest przede wszystkim nijaka
sławna z tego, że ciągle schodzi się i rozstaje z Judem Law
talentu aktorskiego nie stwierdzono
wygląd - zbyt chudziutkie nóżki

użytkownik usunięty
Jessica_18

zobacz Interview, tam zagrała świetnie\!

zgadzam sie całkowicie z wypowiedzią po wyżej. To że jej życie prywatne jest jakie jest to wogóle nie pływa na jakoś jej aktorstwa . Bardzo dobrze zagrała w Wywiad z Gwiazdą razem ze Steve'm Bescemi i myślę że nazywając ja kiepska aktorką wyciągamy na wierzch swój brak znajomości na dobrym kinie.

Jessica_18

Grać nie potrafi, ale jej wyglądu się nie czepiaj.

Kniaz4815

grać nie potrafi i wygląd też ma przeciętny.no może w filmie Alfie wygląda nieźle.

klim_klim

chyba nie ogladałes Edge of love tam zagrała rewelacyjnie!!
ja uwazam , ze Sienna ma potencjał pokazała to własnie rolą Caitlin i Edie w Factory Girl, szkoda ze tak rzadko mozna Sienne ogladac na duzym ekranie, nie wiem czym to jest spowodowane:///

co do facetów, ktorych niby zmienia jak rękawiczki: to chyba tylko i wylącznie jej sprawa
a poza tym czesto to sa tylko plotki, paparazzi przyłapie ją na spacerze ze znajomym i juz wypisuja ze to jej chlopak

użytkownik usunięty
Jessica_18

Ładna z niej laseczka i pewnie zazdrość was bierze ;) hehehehehe.

Jessica_18

tez jej nie lubie irytuje mnie jej twarz i osobowość. Nie podoba mi się tez jej gra aktorska. Jestem na nią uczulona w niewyjaśniony sposob, tak, że automatycznie uznaje filmy z jej udzialem za gnioty i je omijam. Nie wiem dlaczego tak jest :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones