Sienna Miller

Sienna Rose Miller

7,5
13 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sienna Miller

w roli Tippi Hedren SIENNA przeszła samą siebie. Wysyłała już sygnały, że jest zdolna (choćby
"Layer Cake") ale ta rola zasługuje na najwyższy szacunek. Cóż za dyscyplina, co za pazur, co za
seksapil. To jest Tippi o jakiej Hitch marzył i jakiej pożądał. W takie napięcie jestem gotów
uwierzyć. Rewelacja!
Trzymaj tak dalej, Sienna.
Idziesz właściwą drogą.

AutorAutor

Bardzo dobra aktorka, zgadzam się. Podobno miała różne przejścia, mówią na nią celebrytka, ale talentu nie można jej odmówić. Gra idealnie!!!

AutorAutor

Edge of love, rozmowa z gwiazda, dziewczyna z fabryki, no i wspomniana przez ciebie dziewczyna hitchcocka. Ma mnostwo dobrych rol. Jak ktos czyta szmatlawce i plotkarskie serwisy to kojarzy ja pewnie z romansow czy nie wiem czego tam.. od 3 lat ma tego samego partnera i dziecko i zadnych skandali. Jak ktos oglada filmy a nie pudelka to wie ze to dobra aktorka ;) rowniez trzymam za nia mocno kciuki i nie moge doczekac sie jej kolejnych kreacji. Sory za pismo, mam laptop w naprawie i pisze z czegos co ledwo obsluguje ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones