ShakiraI

Shakira Isabel Mebarak Ripoll

8,2
248 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shakira

Widziałem jej teledysk z Rihanna Can't Remember To Forget You i to był troche wulgarny teledysk ale jak na razie tylko z jednym sie u niej takim spotkałem mam nadzieje ze już nie popełni takiego błedu

cris91_filmweb

Nie dostrzegam w tym teledysku braku szacunku Shakiry do siebie.

Sumire_x3

No masz racje to normalny teledysk gdzie shakira wystepuje gdzie widać jej pośladki leżaca koło rihanny która też jest nie lepsza

cris91_filmweb

Rzeczywście, straszna zdzira z niej, nie?
Co ludzie mają z tą nagością? To jak najbardziej ludzka rzecz. Rozebranie się przed kamerą czy na okładce pisma nie czyni kobiety mniej wartą. Bo to właśnie o kobiety chodzi. Faceci mogą się rozbierać i nikt im nie wytknie braku szacunku do siebie.

użytkownik usunięty
Sumire_x3

Co ty pierdzielisz człowieku, faceci mogą się rozbierać i nikt im tego nie wytknie? Widziałeś kiedyś kogoś machającego fujarą gdzieś indziej, niż na wieczorem panieńskim? Ogarnij się.

użytkownik usunięty

*wieczorze / je*bany filmweb, żeby nadal możliwości edycji postów nie było! Ktoś w ogóle tą stroną administruje, czy od zarania dziejów nic tu się nie zmienia? Wstyd.

cris91_filmweb

Wulgarny? Dla mnie wulgarnym teledyskiem był "Telephone" Lady Gagi. A przynajmniej pierwsze 3 minuty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones