Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez
christinearron

ale głupie porównanie, wiadomo ze Dakota lepiej gra ale ladniejsza jest Selena wiec Selena wygrywa hhehehe
Gwiazdki disney channel porownuje sie tylko z gwiazdkami disney channel

użytkownik usunięty
Shinichi

Skandalem jest porównywać te dwie aktorki.Wróć.Aktorkę i gwiazdkę Disney Channel.Dakota może i nie jest ładniejsza od Seleny[choć Dakota nie jest brzydka]to jest o niebo lepsza.

no wlasnie o tym mowie ze Selene mozna porownywac tylko z innymi dziecmi DCH

Shinichi

ja tam uwazam ze obydwie sa boskie

użytkownik usunięty
dakotafanning

Nie ma nawet co porównywać.
Dakota potrafi grać. Selena - nie.
I nie wiem co ma do tego wygląd. Aktora chyba ocenia się po talencie, a nie wyglądzie? oO'

Zgadzam się, że aktora ocenia się po talencie, a nie wyglądzie. Ważne jest jak gra a Dakota jako aktorka jest cudowna, jako że potrafiła wcielić się w małą dziewczynkę w " Pajęczyna szarlotty" jak i w silną wampirzyce w " New Moon".
Selena potrafi grać tylko arogancką i wredną więc nie ma pola do popisu żeby zagrać coś innego. Dziewczyna nigdy się nie wybije z takimi umiejętnościami...

Eeee... Przepraszam bardzo, ale co ładnego jest w Selenie? Dakota jest nieporównywalnie ładniejsza od tego plastiku ;)

Shinichi

zdecydowanie Dakota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Shinichi

Dakota jest 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 razy piękniejsza od Se.lu.si.

Shinichi

Oczywiście Dakota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Selena to beztalencie. Gwiazdka Disney, śpiewać nie umie. Smarkula i tyle.
Dakota is the best

Shinichi

Selena to może kiedyś wygrywała... ale Justinowi na flecie. Oboje siebie warci... małolaty ich uwielbiają, pewnie jesteś jednym z nich...

christinearron

Dakota wymiata , jest swietną aktorką .
a Selena ? ona wgl nie jest aktorką , tylko gwiazdką disneya a której nikt niedługo znać nie bedzie . żyzce jej tego oo . ;d

Dakota ruleez . ^^

christinearron

Obie są wspaniałymi aktorkami:)
Dakota jest super aktorką, a Selena ślicznie spiewa.

Misia81

Oczywiście że Dakota!!
Selena nie umie grać ani śpiewać, a jak dla mnie nie jest nawet ładna!!
Dakota Rules!!

Villeiviant

Dakota!
Selena przereklamowane beztalencie!

Misia81

Wycofuje!!! Dakota jest the best:)

użytkownik usunięty
christinearron

Boże, ja tam lubię obydwie. Ale Selena jest lepsza, bo ładniejsza, taka normalna, jakby nie była sławna. No i można do niej zadzwonić, czyta listy od fanów, wspomaga schroniska. Jeśli to był wymuszony płacz, kiedy zobaczyła biedne psy, to chociaż jest dobrą aktorką.

użytkownik usunięty

Ej, i takie pseudo fankluby se zakładajcie na profilu Dakotki, a nie tu 'obrażacie' Selenę. :P Ona ma przynajmniej dobre serce,a Dakota to..Dakota. Zarozumiała trochę jest, ale rzeczywiście dobrze gra. Jednakże wolę SEL!

christinearron

Ja nie lubię Dakoty ponieważ dla mnie ona jest strasznie rozwydżona i napewno uważa się za kogoś lepszego od innych a Selena wydaje się normalną dziewczyną jak inne w jej wieku . A Selena wcale żle nie gra . Najlpesze z Disneya były Ashley Tisdale i Selena Gomez ale Ash zerwała z Diseneyem więc wolę Selene

christinearron

popieram dakota górą
Za Seleną nie przepadam jakoś

christinearron

Jak dla mnie Dakota vs. Selena to jest 0:10 - Dakota dla mnie nie jest w ogóle utalentowaną aktorką

Szczerze mówiąc - to wcześniej nawet jej nie znałem....

christinearron

A co to za dziwaczny pojedynek gwiazd?
Daokota jest doskonała. O pannie Gomez wolę się nie wypowiadać.

deva

Według mnie dakota dobrze gra i jest ładniejsza od Seleny :P

christinearron

Też uważam że nie można ich porównać. Selena gra tylko w DCH a Dakote widziałam tylko raz jak grała w Zmierzchu Jane. I musze przyznać ze fajnie zagrała, lecz ostatecznie popieram Selene

christinearron

Dakota jest lepszą aktorką, gra w ambitniejszych filmach. Poza tym jej uroda podoba mi się bardziej niż Seleny- jest delikatniejsza. Selena ma taką pucołowatą twarz i coś dziwnego z włosami, ma 'wysoką' fryzurę ;D

użytkownik usunięty
christinearron

Aż żal mi siebie, że postanowiłam się tu wypowiedź -.-'
Doprawdy, tylko skończony kretyn mógłby zadać pytanie tego pokroju, a ktoś zupełnie pozbawiony mózgu odpowiedzieć na nie, że Selena.
Po pierwsze Dakota to dziecko uzdolnione na wielu płaszczyznach, i tak naprawdę nie wiecie, czy w życiu codziennym jest zarozumiała, czy też nie, bo najzwyczajniej w świecie po prostu jej nie znacie. Poza tym, ten słodki wyrób disneyowski potocznie zwany Seleną, to skończone zero w porównaniu do Dakoty, której od dawna należy się Oscar.
Tyle mam do powiedzenia na ten temat.
Amen.

Amen?!
Człowieku, w kosciele jesteś?!
Odmawiasz jakieś modły,czy może chcesz obrazic katolików?
-.-'
Wystarczy napisać 'Koniec'...

e_k_kowska

Bez komentarza, I co do postu wyżej i co do tematu (jak można porównywać Dakotę do Seleny).

christinearron

Jeżeli chodzi o moje zdanie, to uważam, że Sel jest świetną aktorką, ale Dakotę widywaliśmy w dużo amitniejszych filmach (ja wprawdzie nie), wiec trudno na dzień dzisiejszy stwierdzić, która lepiej by się sprawdziła. Selena wykreowała sowje role najlepiej jak można było, ale nei wiemy, jkaby sobie poradziła w innych produkcjach. Pwnie za parę lat będziemy mogli porównać te dwie aktorki, ale na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe.

christinearron

beznadziejne porównanie no ale odpowiem- oczywiście że Dakota

christinearron

Lubie obie, ale jak bym miała wybrać to raczej Dakota:)
Jako dziecko podbiła Hollywood, Sel zawsze bedzie tylko Alex Russo!!!
Obie sa sliczne!!!!

christinearron

A kim jest Dakota F? Słyszałem nazwisko ale nic o niej nie wiem.

użytkownik usunięty
christinearron

No raczej.

Co za porównanie? Nie wiem jak można je porównywać....
Dakota. Ma talent i wogóle nawet ładna. Jednak popularna tylko wśrud młodzieży... może niektórych dorosłych :]
Selena według mnie ładnie śpiewa, i jest leprzą aktorką niż jej kumpele z DC, czyli Demi i Miley. Dobrze tańczy i jest ładna... Nie śpiewa tak dobrze jak D i M. Na płycie tego nie słychać, ale na koncertach może i tak. Nie sądze że zawsze będzie grała postać w której jest dość hamska np. Alex Russo lub Mikeyla (HM). Naprawde w rzeczywistości jest bardzo dziewczęska. Przecież to tylko role jakie ma grać. A i tak ma więcej talentu i więcej osiągneła w życiu niż osoby które ją obrażają ;p Pozatym w filmie Ramona & Bezzus, będzie grała o wiele bardziej sympatyczną role. W Kopciuszek roztańczona historia, jej rola też była dobra.

Misza_Love

Wolę Selenkeee. Dakta jest pewniaczkom i cały czas siebie wywyrzsza... Nie uważacie, że to nie fer, że jedno cały czas się poniża, a drugo kocha?!

Annys

Dakota. Selena jest strasznie sztuczna. -.-

razzo.

Dakota to klasa sama w sobie, nie ma porównania...

christinearron

Obydwie ładne.Ale Selena ładniejsza

christinearron

Selena jest ładniejsza od Dakoty, ale Dakota jest lepszą aktorką i przynajmniej nie gra u Disneya.

użytkownik usunięty
Karolina_ zmierzch2

zdecydowanie Selena

oczywiście ze dakota ! . o wiele lepiej gra. co zresztą pokazała np w "siła strachu" . a ta cala selena .. ehh kolejna gwiazdka Disneya bez talentu x.x

christinearron

Oczywiscie, ze Dakota. Co za dziwne porównanie. ;d

RapaNui_

Dakota Rules!!

christinearron

Pewnie ,że Dakota wystarczy spojrzeć na jej filmografie a Seleny -zupełnie inna liga.
Selena nie jest zła, jednakże tymczasowo grywa w produkcjach dla młodzieży ,więc za bardzo nie miała okazji się wykazać.
Może kiedy zacznie grywać w bardziej ambitnych filmach dorówna przynajmniej w połowie Dakocie.

użytkownik usunięty

piszecie że Dakota taka dobra aktorka że ,,Oscar" się jej należy ale Ja nie słyszałem o niej zanim nie wszedłem na ten temat

Spicke

ale jak tak patrze w czym zagrała to widzę że oglądałem filmy: Wojna światów i Zmierzch.
szkoda tylko że żaden mi się nie podobał i pewnie dla tego nie interesowało mnie kto w nich grał zwłaszcza drugo czy trzecio planowe role bo taką chyba w zmierzchu grała.
może ktoś mi poda jakiś tytuł filmu który warto obejrzeć i w którym zagrała główną role tylko taki w którym nie gra dziecka.
jak taki film obejrzę to chętnie ją porównam z Seleną.
mam nadzieje że taki film znajdziecie i to w tym roku.

Spicke

Selena jest dużo lepsza od Dakoty i ładniejsza (Dakota jest brzydka)

użytkownik usunięty
selena199

szczerze .. to chyba wolę Selenę, tylko szkoda, że gra w DC .. Dakota gra w 'prawdziwych' i ambitniejszych filmach, ale wolałam ją jako małą dziewczynkę, teraz wydaje się tak zarozumiała i w ogóle .. nie podoba mi się z wyglądu (choćby z tego zdjęcia http://www.filmweb.pl/person/Dakota.Fanning#picture-13)
nie mówię, że jest brzydka, aczkolwiek nie przypadła mi do gustu ta jej uroda.

Selena bardzo fajnie tańczy (Kopciuszek. Roztańczona historia - trochę bajka dla dzieci, ale ..) , ma ciekawe piosenki i dobrze gra .. tylko jak już wspomniałam, szkoda, że w większości w DC.

ma podpisany kontrakt z DC to gra w produkcjach DC.
nie wystarczy powiedzieć ,,dość już nie gram dla nich'' żeby kontrakt się rozpłyną w powietrzu jeśli go zarwie przed czasem to będzie musiała słono zapłacić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones