Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Jak pewnie większość osób kojarzy Selenę głównie przez rolę Alex Russo w czarodziejach. Grała tam wredną, przebiegłą i sarkastyczną dziewczynę, której zupełnie nie potrafiła zagrać w "Powrocie Czarodziejów: Alex kontra Alex". Nie wiem jak zagrała w wyścigu po życie, ale nominacja do złotej maliny nie jest najlepszym osiągnięciem dla aktora.
Na serio sprawdzała się w filmach jak Monte Carlo czy Kopciuszek: Roztańczona Historia.
Chciała jednak zagrać w poważniejszych produkcjach i było SP, ale nie dała rady. I według mnie w tedy znów powinna wrócić do filmów familijnych itp., ale ona wybrała Wyścig Po Życie, który jeszcze bardziej powinien ją utwierdzić w tym, żeę do takich filmów się nie nadaje.
Uwielbiam ją, na prawdę, ale jeśli nadal będzie grała jak teraz to nie widzę dla niej nadziei w większych produkcjach. Skończy grając główne role w filmach klasy Z

MeGusta_AM

No cóż, też uważam, że Selena wybiera złe produkcje, ale akurat nie zgodzę się z tym, że nie poradziła sobie z rolą Alex. Według mnie właśnie świetnie poradziła sobie z kreacją tej postaci i dobrze się w nią czuła. Była właśnie sarkastyczna i wredna ; czyli kwintesencja Alex. Ale to kwestia opinii. Nie uważam również, że nie poradziła sobie w SP. Po prostu miała taką rolę, że po 1/3 filmu zniknęła i nie miała szansy za bardzo się wykazać. Liczę na rok 2016 na który jest planowane kilka premier z jej udziałem. Niestety Selena boli się odważniejszych roli i z tego powodu odrzuciła już kilka ciekawych propozycji.

madamenaadine

Ale ja uważam, że dobrze grała w serialu, ale już w "powrocie czarodziejów" spisała się o wiele gorzej :(

MeGusta_AM

Ma osobiste problemy,życie jej sie trochę ....... przez wiadomą osobę. Poza tym dla niej aktorstwo to kwestia drugorzędna w moim odczuciu , bardziej skupia się na śpiewaniu co zdecydowanie lepiej jej wychodzi. Ostatni album Revival - całkiem dobry.

megan94

Revival nie jest całkiem dobry tylko przezajebisty :)
Jeśli człowiek ma problemy w życiu to nie powinien przekładać ich nad prace, a aktorstwo to właśnie praca Seleny. Każdy nawet najsławniejszy aktor miał jakieś problemy, ale jednak praca to praca, a życie to życie. I nawet jeśli ma problemy życiowe, (chociaż tego nie zauważyłam, bo ostatnio wydaje się być naprawdę silną kobietą) to nie jest usprawiedliwienie kiepskiego odgrywania ról.

MeGusta_AM

No dobrze tylko czasem nie da sie wszystkich problemow zatuszowac i ukryc... Zwlaszcza jesli są poważne a dana osoba jest szczególnie wrażliwa a Selena , najprawdopodobniej taka jest. Owszem każdy ma problemy taka domena tego życia...

megan94

Uwielbiam Selene, ale jednak tak jak napisałam "problemy nie powinny wpływać na pracę". Jeśli aktor/ aktorka jest załamana/ny to nie powinna/nien na siłę grać.

MeGusta_AM

To Twoje zdanie, ja czy ona wcale nie musimy tak samo ani nawet podobnie myślec.

megan94

Nie, nie musimy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones