Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 332 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Jestem Selenator, a tekst pochodzi z tumblra
moja nienawiść do Seleny nie jest uprzedzona. Jestem chora kiedy Selenators mówią mi że nienawidzę jej dlatego że jestem 'zazdrosna' bo spotyka się ona z Justinem, a tak naprawdę nic z tych bzdur nie jest prawdą.
Kochałam Selene w 2009-2011. Mój Twitter nazywał się LoveLikeGomez, a mój tumblr
StunningGomez.
Ona się zmieniła. Nadal ją lubię za to kim jest, i mam nadzieje że jeszcze kiedyś taka będzie. Ale w świecie tych wszystkich bzdur to niemożliwe.
Ona jest fałszywa.
Przed kamerą jest słodka, miła, troszczy się o swoich fanów.. ale pamiętaj jej zawód.

JEST A K T O R K Ą.

Kiedy kamery są wyłączone, Selena jest niewdzięczną suką. Świadczy to opowieść jednej, z jej fanek, która spotkała ją.

Ta dziewczyna, poszła do VMA, w nadziei że spotka tam swoją idolkę. Gdy już ją zobaczyła podeszła do niej i powiedziała:”Selena jestem Twoją fanką blablabla”
Selena patrzała w swój telefon, i powiedziała „sekunda”. Stały tak w niezręcznej ciszy a ona nadal pisała na telefonie. Wreszcie po jakimś czasie Selena powiedziała „przepraszam kochanie, muszę iść” Później z koleżanką udałyśmy się do wyjścia.

Selena jest opiekuńcza i pracuje dla UNICEF.
Tak naprawdę, to używają jej nazwiska do promocji. Ona nic nie robi, na cele charytatywne. Ma ludzi którzy zarządzają jej twitterem i tweetami. Raz faktycznie pojechała do biednego kraju, ale były kamery które ją obserwowały, podczas gdy Miley, pojechała na Haiti, na własny koszt, bez żadnych kamer, bez prasy.. I ją nazywają złą dziewczyną..
Proszę was...

Ona jest famewhore (nie wiem jak to przetłumaczyć sławną dzi**ą? Nie wiem lol)
Tak naprawdę, nie jest dla mnie zaskoczeniem, że przyjaźni się z największymi sławami. Przyjaźni się z nimi, a następnie ich przyjaźń słabnie.

1. Miley Cyrus
Występowała z Miley w Hannie Monntanie, wtedy robiła największe show. Właśnie wtedy zaczęło się WOWP (wizard of waverly place) uzyskała sławę dzięki Hannie, zaczęła się także przyjaźń z Miley. Ale po tym jak zaczęła się źle prowadzić w prasie, i wyciekły różne zdjęcia, Przyjaźń się skończyła.

2. Nick Jonas
Kiedy Jonas Brothers byli na szczycie, ona umawiała się z Nickiem. Ale kiedy ich 5 minut się kończyło, Selena ich zostawiła.

3. Demi Lovato
Tu nie jestem pewna, ponieważ miały być przyjaciółkami na całe życie. Ale Selena, zawsze ich przyjaźń traktowała dość 'publicznie' Po ogromnym sukcesie Camp rocka, pokazywała się z nią dużo częściej. Wszystko się zmieniło, jak Demi poszła na leczenie.. i nagle ich przyjaźń stanęła. Demi sama powiedziała, że nie są już tak blisko, a to się stało po tym właśnie jak Demi poszła na odwyk, i zrobiło się o tym dość głośno. Co to mogło znaczyć? Selena znikła, bo to ją stawiało w negatywnym świetle.

4. Taylor Lautner
Zmierzch był OGROMNYM sukcesem, każdy chciał Taylora, był bardzi sławny. Selena więc skoczyła na niego jak tylko mogła, jak tylko o zmierzchu ucichło, odeszła.

5. Taylor Swift.
Całkiem łatwe, by pokazać ich relacje. Gdy Taylor była w mediach, i rozgłasza swoją trasę Speak Now. Później Selena na ostatni dzień trasy śpiewała z nią. Wielka noc, wspaniała dla rozgłosu.

6. Justin Bieber
To jest sprawa, oczywista. Ona wykorzystuje, każdą sekundę, z jego sławy. Było wszystko ok, dopóki Bieber nie zaczął źle prowadzić się trasie. Czy to już wam czegoś nie przypomina? Zrobiła bzdurę jak wysłanie obrazów mówiąc "w końcu domu." i trzymając się za ręce Justinem, najwyraźniej popisując się pierścionkiem...... co to ma do bycia w domu? plz oświećcie mnie i bo chyba jestem niewidoma.
Ona widziała, ze to głupie. Po tych przeżyciach z nim, piosenka, tajemne spotkania. Ludzie jak i beliebers zaczęli uważać że ona na to nie zasługuje, przecież są w sobie tak zakochani.

Troszczyła się o niego? Prawdopodobnie. Ale była bardziej zauroczona sławą i prezentami jakie jej dawał i to zostało dowiedzione pod koniec ich stosunków gdy ciągle poskarżyła się swoim przyjaciołom na niego, poszła do szpitala kilka razy z powodu kwestii stresu "spowodowany przez niego." rozstała się z nim, w samą p gwiazdkę, później wróciła do niego jeszcze raz. I ludzie faktycznie rozmawiali o tym, jak ona musi się czuć, tym że Bieber nie był wierny. To strasznie jej szkodziło. Jej karierze, więc się go pozbyła.
Teraz trzy miesiące po zerwaniu, ona wciąż rozsławia swoje imię przez wysyłanie niemego gówna jak tańce do "Everybody Knows" i jej tweetowanie 'wszyscy
poświęciliśmy to komuś:)"

7. Josh Hutcherson.
Oni się nie umawiali, ale była z nim na imprezie złotych globów. Aby uzyskać chwilowy rozgłos spędziła z nim noc. Szybka promocja bo sława Hunger Games jest ogromna.

Ciągle tak cholernie zawraca na siebie uwagę, i gra ofiarę.
To jest oczywiste, że nie odczuwała zerwania, podczas gdy Justin zadawał ból i nadal go 'poniża' podczas gdy taki tak przegrywa.
Rozstała się z Justinem. Justin był SINGLEM gdy zobaczył się z Barbarą... potem gorzko tego pożałował, gdy napisała że jest oszustem, kiedy tak naprawdę, to ona nią była.
Kiedy? To ona chciała pozostać w stałym kontakcie z Luke Bracey,z którym grała w Monte Carlos, co nie podobało się biebsowi kiedy byli RAZEM. Hipokrytka

Nie trzeba być einsteinem aby widzieć, że on ją traktował jak królową. Ale ona ma czelność go obrażać, i sugerować mu różne rzeczy. Przede wszystkim to, że źle ją traktował.

Ta część, jest dalej drażliwa i czuję że główną rzeczą po napisaniu tego będą hejty za mówienie tego, co zauważyłam.
Jej potrzeba rozgłosu.. posuwa ją do przodu do tej pory, nie była nawet tam dla swojej rodziny gdy jej mama straciła dziecko.
Spędzała gwiazdkę z Justinem tamtego roku gdy jej siostra umarła około Bożego Narodzenia. Nazywacie mnie szaloną, ale czuję się jak jej mama życzyłby sobie aby córka była na rodzinnych wakacjach, które miały być 4 razy w życiu. Mandy, Brian, Selena i Scarlet. ale Seleny tam nie było.
nigdy nie będzie w stanie jej tego wybaczyć. A był to czas, kiedy rzeczywiście również lubiłam Selenę.

Jest to niewygodne, jak Selenators myślą że ona troszczy się o nich, kiedy tylko ona rzeczywiście chce zwrócić uwagę na to kiedy była singlem. W listopadzie rozpadli się. Wznów byli razem. Zerwali ponownie, i zaczęła być cieniu.
-
Selena powiedziała, że nie jest często on-line często z powodu nienawiści..............ale
Ona wie co umieszczają o niej beliebers. I ona to wykrzykuje dla uwagi.

Próbuje sprawić, że ludzie będą jej współczuć przez historię kiedy była młodsza... była żałosna i musieć jeść makaron ze sklepu za dolara...
Nie jest jedyną osobą która tak ma, więkość rodzin nawet nie stać na makaron.

Głównym powodem, dlaczego nigdy nie będę szanować jest to gdy powiedziała: "Możesz być prześladowany w szkole, ale ja jestem zastraszana przez cały świat."

Chodzimy do szkoły, bo to jest prawo. Chcemy mieć wykształcenie. Dzieci są prześladowane do samobójstwa, bo nie mają wyboru, ale chodzą do niej. Ona wiedziała, na co się pisze. Poprosiła o to, i ona może odejść o każdej porze.
Nie próbuję sprawić, że jej fani zaczną ją nienawidzić, jestem w trakcie wyjaśniania mojej własnej niechęci do niej. Chce aby ludzie przestali mówić "jesteś zazdrosny" albo "jesteś po prostu zła ponieważ spotykała się z Justinem"

Mam fakty. W przeciwieństwie Selenators.

Ona nie ma żadnych albumów pierwszorzędnych. Większość nagród było wytwarzane z Disneya. może raz wygrywa coś, czym nie było nic dziecięcego. Teraz nieco poważnie.Nie potrafi śpiewać, jej aktorstwo jest mdłe i ona nie jest oszałamiająca, ona jest po prostu, jak średnia patrząc, jak mnie i każdego innego niedojrzałą mała dziewczynką.

skuter1998

Ja osobiście nie widzę różnicy pomiędzy Seleną Cyrus czy tą Lovato;:) Napisałaś tutaj, że przyjaźni się z innymi celebrytami tylko i jedynie z czysto pasożytniczych pobudek.Otóż ,,gwiazdy" takie jak Selena czyli idole nastolatków muszą w jakiś sposób podtrzymywać swoją popularność, która w przypadku tego rodzaju ,,gwiazd" baardzo szybko przemija;) W swoim poście oceniasz ją jako osobę, myślę , że nie powinnaś tego robić ,bo po prostu nie znamy panny Gomez może akurat gdzieś w dalekiej Afryce prowadzi tajemną działalność humanitarną na rzecz biednych sierot albo jest bosem sycylijskiej mafii któż to może wiedzieć;-)Skupmy się lepiej na tym jaką jest aktorką moim zdaniem wybitna to ona nie jest, ale może po prostu się nie wykazała dajmy jej czas;) A fani zawsze będą bronić swojego idola smutne jest ,że nie którzy nie odróżniają ,,hejtowania"(nienawidzę tego słowa) od krytyki.

Morrigna

To NIE mój tekst ja bardzo Selenę lubię, a to znalazłam w internecie na tumblr :)

skuter1998

o gustach się nie dyskutuje ,lecz dla mnie z Gomez aktorka jest żadna może jeszcze zagra jakaś ,,rolę życia" ale na razie się jeszcze nie popisała;)może dlatego ,że jej filmy są kierowane do danej grupy czyli nastolatków do której wnioskuję ,że ty również należysz i im zazwyczaj się ona podoba i to najważniejsze może ja jestem po prostu za stara na Selene Gomez;) Pozdrawiam;)

skuter1998

Mylisz się, bo to Selena pierwsza ze wszystkich zadzwoniła do Demi, kiedy ona była na odwyku i płakała przez telefon!

BelieveInMe

Sel płakała przez telefon.

skuter1998

Ne czytałam tego wszystkiego - bo to jest bezsensu. Takie opowieści jaka to Selena. Może my coś wymyślimy nie wiem....o Miley Cyrus (nic d niej nie mam, pierwsza lepsza gwiazda).

Więc zaczynam.

Cześć! Jestem Amelia i niegdyś wielbiłam Miley Cyrus. Wszystko zmieniło się za sprawą jednego spotkania. Poszłam na jej koncert, nawet nie wiecie jaka byłam podekscytowana. Moja idolka (była?) wyszła cudownie, śpiewała, tańczyła i zapraszała fanów na scenę. Po tym przyszedł czas na M&G (no spotkanie z gwiazdą, nie wiem jak to się nazywa). Kiedy ją zobaczyłam...serce stanęło mi w gardle. Podeszłam do niej i poprosiłam o autograf i zdjęcie. Spojrzała na mnie mierząc mnie wzrokiem, po czym odwróciła się i poszła. Później usłyszałam jak szepcze do jednego z asystentów, by wygonić tego dzieciora bo ona ''nie ma ochoty na te głupie spotkania''. Przepłakałam wiele nocy i dni, wiedząc, że moja największa idolka nie jest kim za kogo ją uważałam.
Później zaczęłam ''grzebać'' w wikipedi szukając dodatkowych wiadomości o niej. Zauważyłam, że (tak ściągnięcie z tekstu u góry) spotykała się z osobami, które były akurat ''na czasie''. Początkowo umawiała się z Nickiem Jonasem, jednak gdy on stracił poprzednią popularność zostawiła go dla akurat Liama (który dostał role światową w ''Igrzyska śmierci"). Przyjaźniła się z Demi LOvato, którą olała gdy ta poszła na odwyk. Nie chcąc dużej zostać samą zaprzyjaźniła się z Taulor Swift, która była akurat na językach...... powtarzało się to mnóstwo razy, jeszcze kilka razy wracała do Nicka (gdy ten ponownie trafiał na pierwsze strony magazynów) i do Demi...zawiodłam się.



NIE ZŁA HISTORIA.....UGH. Za błędy nie odpowiadam....wiszą mi, pisałam na szybko i w końcu nie pisze list do Obamy więc o błędy nie dbam. Jak widzimy i ja mogę wymyślić takie bzdety. Zobaczmy, że wiele gwiazd wracało do swoich byłych miłości jeszcze 1000000000000000 razy i do nich nic nie mamy? Ale jeśli Selena uczyni taką rzecz od razu jest puszczalską suką.....no cóż.

SandyLoo

Sorki że odpowiadam po roku, ale bycie celebrytką to zwykła praca, praca która polega na kreowaniu wizerunku więc czy to prawda, czy nie - kogo to obchodzi? Tak ma być, ona z tego żyje i praktycznie wszystko traktuje jak zwykłą pracę, jeśli ktoś tego nie rozumie, to ma poważny problem z mózgiem i nie ma się co dziwić, kto by się chciał spotykać z dziesiątkami "fanów" dziennie i kogo by to nie zaczęło wkurzać po roku, dwóch, 5 czy 10-ciu latach. Ja 'fanów' tego typu uważał bym za debili, że wierzą telewizji czy fejsowi, a tak na prawdę kochają osobę o której nic nie wiedzą.

Wszystkie gwiazdy są zepsute w jakiś tam sposób i snobistyczne, nawet Lawrence którą bardzo lubię - świetnie gra, ma świetne przemiany wizualne w produkcjach, a do tego wydaje się miła i naturalna w wywiadach, ale przecież też może być wredną ci*ą, kto go tam wie jaka jest na prawdę? Tak samo kto wie jaka Miley czy Selena jest... myślicie, że czemu gwiazdeczki lądują na odwykach, imprezują i tak dalej? pomyślcie trochę... a tekst o szkole jest jak najbardziej trafiony, to osoba znana publicznie, ma więcej wrogów niż Wy kiedykolwiek będziecie mieć. (sorki że wyrażam się ogólnie, to taki przekaz do debili którzy mają pretensje że ich gwiazdeczki nie są takie, jak media to pokazują)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones