Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 366 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
klaudia058

Selena. ;)

użytkownik usunięty
klaudia058

No i znowu to samo...

Hmmm ... może dlatego , że napisałam te dwa posty w tym samym dniu i o tej samej godzinie ... ?

klaudia058

Obie paskudne i z twarzy wyglądają jak 8 latki. :/

MileyNashville

Strasznie mnie coś takiego irytuje. Znalazłam się tutaj , bo byłam ciekawa jak ludzie oceniają ten aktorski kawał drewna (czytaj Selena Gomez). Ta dziewczyna jest po prostu słaba - zarówno w aktorstwie jak i w śpiewaniu. Jej fenomen polega jedynie na URODZIE bo gdyby i tego nie miała , daleko by nie zaszła. Więc - za przeproszeniem - pierd*lenie , że obie , z Arianą Grande są paskudne to jakieś nieporozumienie. Można im wiele zarzucić , ale nie to , że są brzydkie. Mogą co najwyżej nie być w twoim typie , ale do bycia paskudnymi to im daleko. Paskudna to jest np Charlize Theron w filmie "Monster". Tak więc konkluzja jest następująca - ogarnij się zazdrośnico.

klaudia058

Selena Gomez :)

klaudia058

Obie są ładnie (co do talentu nie zamierzam się wypowiadać bo w obu przypadkach szału nie ma).
Ariana ma jednak w sobie coś co mnie niesamowicie irytuje, ma prześliczną, dziewczęca twarz a przez swoją mimike i gesty próbuje robić z siebie dive. Takie są bynajmniej moje odczucia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
klaudia058

Selena Gomez

klaudia058

1 Po pierwsze,jaka ADriana? Mysle,ze ten watek zostal juz poruszony, ale jako gos, nie sledzacy kazdego postu, musze dodac, zeby nie wypisywac imion ludzi, zwlaszcza z tak krzykliwym bledem.
Po drugie MOIM zdaniem, jak najbardziej Ariana Grande. Zdaje sie, ze jestem jednak na forum przeciwniczki(tez slicznej,ale jednak... na dzien dzisiejszy, nie az tak oszalamiajacej jak, wg mnie A.G.) moja szczera I osobista opinia I tak nie spotka sie z wielkim entuzjazmem. Nie szkodzi, pewnie I tak wiecej nie zapedze sie przez linki,osoby.filmy, az tak daleko juz nigdy wiecej. A te wypowiedz ( byle szczera) wymogla na mnie moja siostra mlodsza o 11 lat:) pozdrowienia dla Agatki :*xxx

klaudia058

Selena dużo lepsza. Ariana ma mega przesłodzoną twarz. Wygląda jak lalka. W ogóle mi się nie podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones