Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,4
107 567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling
Zabcia268

"Fanatyk", "Śmiertelna wyliczanka", "Pamiętnik", "Zostań", "Miłość Larsa" - zdecydowanie są to pozycje które warto obejrzeć.

ClubbedToDeath

Oglądałam Pamiętnik, Fanatyk i muszę przyznać że jestem pod wielkim wrażeniem jego gry aktorskiej.

Zabcia268

Wszystkie już wymienione i dodam ''Blue Valentine'' i ''Słaby punkt''

Zabcia268

All good things! Za Half Nelson został nominowany do Oscara - nie oglądałam jeszcze, ale trailer zapowiada coś dobrego.
No i tak jak wyżej Blue Valentine

ollgaa

Wszystkie filmy są godne polecenia, bo jest świetnym aktorem. Jednak moim zdaniem najlepsze to: "Pamiętnik", "Szkolny chwyt" i "Zostań". Mam jeszcze zamiar obejrzeć Fanatyka, Wszystko co dobre i Miłość Larsa, bo słyszałam, że też są świetne.

Zabcia268

Czego byś nie obejrzała, nie zawiedziesz się ;)

Zabcia268

jak na razie wszystkie rewelacyjne:

1. Blue Valentine
2. Stay
3. Pamiętnik
4. All good things
5. Słaby punkt

Czarna_Rozaaa

1. Fanatyk
2. Zostań
3. Lars and the real girl
4. Blue Valentine
5. United States of Leland
6. Half Nelson
7. Slaughter Rule (niestety nie wyszedł w Polsce i nie ma do niego napisów, ale jest na chomiku i online)

Zabcia268

ja polecam wszystkie. poza tym że świetnie wygląda, to ryan to naprawdę dobry aktor. sprawdza się w każdej roli. ja tylko wciąż czekam na obiecywany film biograficzny, w którym ryan miał grac kurta cobaina. wie ktoś coś na ten temat?

katooosia

Ooo to ma być taki film? Było by idealnie ♥

Zabcia268

Crazy, stupid, love !!!

Ollaaaa

Wszystkie filmy z jego udziałem są ponadprzeciętne. I mówię to bez cienia ironii.

elpolako69

Jakby tu gdzieś była opcja Lubię to! to bym ją zaznaczyła przy Twojej wypowiedzi. I bez względu na mój Nick naprawdę mówię to bez cienia ironii :)

ironia999

MIŁOŚĆ LARSA ! to po prostu trzeba obejrzec..., a poza tym Pamiętnik ( nie jestem zwolelenniczką romansow, ale ten przypadł mi do gustu) :))

Zabcia268

1. blue valentine
2. zostan
3. odmienne stany moralnosci
4. milosc larsa
5. fanatyk.

Zabcia268

PAMIĘTNIK

użytkownik usunięty
Zabcia268

wszystkie są dobre, ale komedia "Crazy. Stupid. Love" po prostu wymiata... ;)

Teraz (15.09) wchodzi jeszcze Drive. To prawda ten koleś jest niesamowity!

użytkownik usunięty
suszinka

ktoś wcześniej napisał że nie ma napisów do United States of Leland czy też "Odmienne stany świadomości" otóż są. Można je pobrać bez problemu, wystarczy poszukać.

Zabcia268

a ktoś wspomniał o "Szkolnym chwycie"? :) Jak dla mnie - trzeba zobaczyc :)

Zabcia268

Fanatyk, Miłość Larsa, Zostań

Zabcia268

Jeśli chcesz docenić jego talent aktorski - Miłość Larsa, jeśli chcesz się w nim zakochać - Pamiętnik : )

Zabcia268

Fajnie jest obejrzeć "Miłość Larsa", a zaraz potem "Kocha, lubi , szanuje". :) Ryan jest świetny :)

ja_aneta

DRIVE !!! :D

Zabcia268

All Good Things, ale przeważnie ze względu na świetna rolę Kirsten Dunst

Zabcia268

Koniecznie Drive i Blue Valentine

Zabcia268

"Drive" i wszystko jasne.

neo_angin

afirmuję

neo_angin

popieram!! majstersztyk kinematografii!

malinka_20

Witam. Obejrzałam już 5 filmów( Drive, Blue Valentine, Slaby punkt, Fanatyk, Pamiętnik) . W każdym filmie zagrał niesamowicie. Mam nadzieje ze w przyszlosci bede miala przyjemność obejrzec inne filmy bo napewno warto.

neo_angin

100% racji. Najlepszy film w historii kina, Gosling jest niesamowity.

0wner2

Film był dobry ale " w historii kina"...widać mało kina obejrzałeś

Justyna0810

Obejrzałem bardzo dużo. Podaj 1 lepszy film.

0wner2

Jeśli chodzi o "historię kina" ale odbiegające od tematyki Drive to: Lot nad kukułczym gniazdem. Moge podać jeszcze pare innych, ale chciałeś jeden ;) Drive był dobrym filmem, ale nazywanie go najlepszym w historii kina jest trochę na wyrost moim zdaniem

Justyna0810

Lot nad kukułczym gniazdem - genialny film, ale Drive lepszy. Poproszę następny tytuł ;)

0wner2

Godziny, To nie jest kraj dla starych ludzi. Wyspa Tajemnic. Masz aż 3 czekam na opinie :)

Justyna0810

Pierwszego nie widziałem, 2 następne gorsze od Drive'a. Ten ostatni to już w ogóle, dobry film, no ale bez przesady, żeby porównywać z Drive'm? To nie jest kraj... mogłoby być arcydzieło, ale reżyserzy pod koniec się zagubili.

0wner2

Gran Torino, Kill Bill, Bękarty Wojny, Pulp Fiction ( pojechałam troche z Tarantino, ale to jego najlepsze filmy wg mnie), Sin City: Miasto Grzechu.

Justyna0810

Kill Bill w życiu, Gran Torino tym bardziej nie, ostatnie 3 to arcydzieła, ale Drive i tak jest lepszy. Poproszę następne pozycje.

0wner2

Fight Club

tymbarkowy

Był na liście najlepszych filmów jakie w życiu oglądałem na pierwszym miejscu, ale Drive zrzucił go na drugie.

0wner2

A Chinatown oglądałeś? ;)

0wner2

To obejrzyj, możliwe że wtedy drive spadnie w Twoim rankingu na pozycja nr 2

Justyna0810

Na pewno zobaczę :)

Zabcia268

oglądałam tylko Pamiętnik :) i polecam bardzo

Zabcia268

"Fanatyk" i "Pamietnik", zebys zobaczyla roznice. :) jest swietny w obu!

Zabcia268

Drive ^^

Zabcia268

polecam "Odmienne stany moralności" !!! super film:-)

Zabcia268

Do tej pory obejrzałam następujące filmy z Goslingiem: Fanatyk, Śmiertelna wyliczanka, Odmienne stany moralności, Pamiętnik, Zostań, Szkolny chwyt, Słaby punkt i Blue valentine. Dziś chcę obejrzeć Kocha lubi szanuje :)
Ciężko wybrać ulubiony film, w każdym wciela się w zupełnie inna postać i zawsze robi to świetnie. Fanatyk jest genialny, Śmiertelna wyliczanka to film z tych słabszych z jego udziałem, ale też dobry. Odmienne stany moralności wzruszyły mnie bardzo, a rzadko się to zdarza. Rola w Pamiętniku sprawiła, że zakochałam się w nim ;) Zostań i Szkolny chwyt też świetne. W Słabym punkcie dorównał w grze aktorskiej tak genialnemu aktorowi jak Anthony Hopkins. Blue valentine poruszył mnie bardzo, bardzo dobrze dobrana para aktorska.
Jakbym musiała wybrać 3 najlepsze wybrałabym Fanatyka, Blue valentine i Szkolny chwyt. Ale jeszcze kilka zostało mi do obejrzenia.