Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
78 784 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

WIECIE CO? ZACZYNAM WIERZYĆ W BOGA I MATKE NATURE JAK WIDZE TAKIEGO FACETA... PRZY NIM WSZYSCY GRECCY I RZYMSCY BOGOWIE MOGĄ SIE SCHOWAĆ W JASKINIACH. BOŻE ŻEBY SPOTKAĆ TAKIEGO MĘŻCZYZNE TRZEBA MIEĆ FART W ŻYCIU.
A WY POLSCY FACECI? CO MACIE DO ZAOFEROWANIA? CHOLERA ZOBACZCIE NA NIEGO. KOBIETY POTRZEBUJĄ TAKICH FACETÓW A NIE TAKICH CIEPŁYCH KLUCH JAK WY! SORRY PONIOSŁO MNIE, ALE JAK NA NIEGO PATRZE TO ZAZWYCZAJ ODPŁYWAM

chanel_2

Hyhyhy. Aktor z niego może i dobry, ale jakbyś nie wiedziała - życiowe hobby tego pana polega na byciu chamem, prostakiem, oraz tłuczeniu się w barach i na ulicach.

Crazy_3

Każdy ma jakieś wady, ale Russell ma zdacydowanie więcej zalet. Ma temperament i czasem go ponosi, ale lepszy taki facet, niż niezdara i ciapa. Gdy żenił się z Danielle Spencer kilka lat temu niektórzy głośno prorokowali, że to małżeństwo nie przetrwa 3 m-cy, a tymczasem państwo Crowe dochowali się już 2 synków i są kochającą się parą. Uwielbiam Russella, ale takich mężczyzn ze świecą szukać. Jakość panów ostatnimi czasy mocno się obniżyła.

miss_russ

Hmm, na podstawie tego co piszesz wnioskuję, że facetem jeszcze idealniejszym do zakładania rodziny, jest Mike Tyson...:]

Crazy_3

Miss.russ, myślimy podobnie ^^

I uwielbiamy russella, jak miło ^^

Możesz wpaść do mnie na bloga???

Pin_up_Margolcia

Widzę, że podobała Ci się "Dziewczyna z perłą". Może przemówi też do Ciebie "Piano bar" z pieknymi widokami Maroka i cudnym wokalem Patricii Kaas.

Crazy_3

Albo Gołota...A na poważnie, to nie zaszkodzi jak facet umie użyć pięści gdy zajdzie potrzeba, przynajmniej daje poczucie bezpieczeństwa. Oczywiście wszystkim damskim bokserom mówimy nie :P

miss_russ

Ciekawe w jaki sposób spawdzana jest przez Ciebie jakość panów. Organoleptycznie czy też na podstawie scenariuszy filmowych. Czy też jeszcze jakiś inny interesujący sposób. W zasadzie podobne zdanie o Paniach wypowiadają panowie. Panie zmieniły się na gorsze wybierają zwłaszcza grubość porfela. Akurat w przypadku Russela portfel pewnie także nie najgorszy. Ale gość jest po prostu dobry w tym co robi i gra dobre, w większości pozytywne postaci, które mogą sie podobać i chwytać za "serce". Co nie powinno być przyczyną do generalizowania zepsucia się płci brzydszej. Życzę Tobie znalezienia świecy...

Owen_Y

Miałam na myśli postępujace zniewieścienie mężczyzn, grubośc portfela mnie nie interesuje bo uważam, że kobieta powinna być niezależna finansowo. Kobiety chcą mężczyzn z charakterem, silnych, zdecydowanych, ale równocześnie czułych, a przede wszystkim dojrzałych emocjonalnie, a nie wiecznych chłopców z syndromem Piotrusia Pana. Pozdrawiam

chanel_2

z tym ze jest boski zgadzam sie w 100% :D ;) ale polscy faceci tez nie sa tacy zli ;) trzeba tylko umiec szukac :P

użytkownik usunięty
chanel_2

TU JUŻ NIE CHODZI O CIEPŁE KLUCHY. RUSTY COŚ W SOBIE MA I KONIEC. RZADKO ZWYKŁEGO ŚMIERTELNIKA NATURA OBDARZA ZIELONO-NIEBIESKIM, ŚWIDRUJĄCYM, ZWALJĄCYM Z NÓG SPOJRZENEM. Z DRUGIEJ JEDNAK STRONY STANOWCZO WOLĘ GO NA SREBRNYM EKRANIE. I TYLKO TAM. "BOGOWIE" JAK WIADOMO SĄ SZALENI, A Z SZALONYMI TRUDNO ŻYĆ. POZDRAWIAM.

chanel_2

Małe sprostowanie z mojej strony należy się naszym panom:) To juz nie aktualne i Russell wcale nie jest taki boski. Nie przejmujcie sie moim głupim bełkotem...;) Polscy faceci jesteście ok. To nie jest podliz:)

użytkownik usunięty
chanel_2

Russell jest świetnym aktorem i fantastycznym aktorem:)
http://belaizabheavensburning.vgh.pl/news.php