Rupert Sanders

Rupert Miles Sanders

6,2
471 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Rupert Sanders

To przez niego rozpadl sie zwiazek Kristen i Roberta!!! Nie nawidze go!!!

fanka_98

ogarnij się dziewczyno. przede wszystkim szkoda dzieci i jego żony. nikogo więcej

Stefanek

Szkoda mi Ruperta i jego rodziny ,ale bardziej Roberta i Kristen. Wina zawsze lezy po obu stronach ,ale uwazam ze ten Rupert omamil biedna dziewczyne.

fanka_98

a moze, porostu, lepiej sie w niej porusza niz robert ?! :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
fanka_98

Tak się składa ze Robert i Kristen wrócili do siebie a ty małolato czytaj dalej różne szmatławce i wierz we wszystko co napiszą

Michal17

Jeszcze do siebie nie wrocili wedlug najnowszych wiadomosci.

fanka_98

Podejrzewam, że 98 to Twój rocznik. Masz 14 lat, młoda jesteś to interesujesz się takimi bzdurami jak związki aktorów, zupełnie niepotrzebnie swoja drogą. Z czasem Ci to minie, a i gust filmowy troszeczkę się wyrobi.

fanka_98

a co to dla ciebie za różnica z kim ona jest? i czy jest sama lepsza, skoro mu popuściła szpary samemu będąc w związku?

tomskc

popuściła szpary.... omg! rewelacyjny tekst. hahaha.

fanka_98

prosiłbym o odmeldowanie się gimbazy...

fanka_98

Tak z innej beczki... fanko! Nie z czasownikami owszem piszemy oddzielnie natomiast nie ma takiego czasownika jak "nawidzić" więc spokojnie możesz nienawidzić (pisane razem) tego pana. Ze swojej strony polecam zaprzestanie czytania portali plotkarskich i sięgnięcie po jakąś książkę. Może być nawet "Zmierzch", chociaż się pisownia utrwali;)
pozdrawiam

sinusitis

Mam stwierdzona dysleksje wiec moge zle napisac , choc z drugiej strony kazdy ma prawo do bledu.

fanka_98

Tym bardziej zalecam dużo czytać (książek), wystarczy dużo determinacji i wypracujesz sobie poprawną pisownię!;)
Pozdrawiam.

fanka_98

ta wy teraz to wszystkie macie dysleksje, dysortografie, liczyc to tez nie umieci. Potem koczy sie tak, że Wychodza takie pokemony, ktore pisac, czytac i liczyc nie umieja.
Za moich czasow to takich bylo max 3 w rocznikku, a nie jak teraz, ze 3 to normalnych bez wad chodzi w calej szkole.
tak jak przedmowca powiedzial, do ksiazek lec i ucz sie, a nie zaslaniaj sie jakas dysleksja!

użytkownik usunięty
emu_

Dysleksje można zneutralizować poprzez właśnie czytanie książek więc to że ktoś ma dysleksję to jest jego wina, zdusić w zarodku można ją w mniej więcej 2-3 lata. Też to kiedyś miałem... Kiedyś :)

fanka_98

Widzę, że pokolenie dzieci neo ma się świetnie.

Nazwa_niepoprawna

Nie jestem dzieckiem neo.

fanka_98

Z pewnością.

fanka_98

Ale mam beka z tego tematu :P

mkolok

True :)

mkolok

ja też, normalnie polewka.

fanka_98

Hmm....Gimbazjum?

Fantasty

raczej pedałówa

fanka_98

Jezu, ludzie serio? :P

użytkownik usunięty
fanka_98

Przez niego? A Stewart to co? Święta? Było nie mu nie ulegać i pozostać wierna Pattinsonowi.

http://images.wikia.com/creepypasta/images/0/07/This_post_gave_me_cancer.jpg

użytkownik usunięty
MaraSzrum

Wynoś się stąd jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, niszo społeczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones