Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Alice Huntington-Whiteley

6,2
2 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rosie Huntington-Whiteley
BlackShit

ty wiesz co to jest pasztet ??

ghost21

wiem

BlackShit

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pasztet W razie czego ;)

użytkownik usunięty
BlackShit

popieram

podpieram

BlackShit

Po 1 zdjęciu na filmwebie oceniasz że to pasztet? Wygoogluj ją sobie, bo uważam, że jest o niebo ładniejsza od Megan, a tak samo sexy. Megan obecnie przypomina potwora napompowanego botoxem (a szkoda, bo już wyszła na ludzi).

Jagula

haha ładniejsza od Megan? Ehh gdzie wy macie oczy...

dolce8

dolce8 dobrze gada. Jak ona jest ładniejsza od Megan to ja jestem balet-mistrzem i umiem szpagat na suficie zrobić.

Ja googlowałem tą Rosie i brzydka jest. Nie to co piękna Megan.

_Arctos_

Nigdy chyba nie zrozumiem co mężczyznom się podoba w Megan ;)

franklysaid

Ciekawe, jak mogli przyjąć kogoś takiego jak Rosie do Trans3 . Ona nigdy nie dorówna Megan

Lidka17

popieram cie @Lidka17 w 100% albo nawet w 100000000000%

pawlik211211

po obejrzeniu tego filmu stwierdzam że owa aktorka miała słabego ba bardzo słabego makijażyste. Zniszczył/a jej urodę. Nie chcę jej obrażać ale te usta mówią jedno... jest ob.........

Lidka17

Tak w ogóle to jak możecie pisać, że nie dorówna Megan?? Z tego co wiem to jest jej pierwszy film. Ja nie wiem jak ona gra i nie wypowiadam się na temat czy dorówna czy też nie Megan w Transformersach. Dopiero po premierze będzie można to ocenić. No chyba że chodziło Ci o urode - dla mnie Megan jest ładniejsza, ale to przecież kwestia gustu. Druga sprawa... piszesz "jak mogli przyjąć kogoś takiego" - otóż wydaje mi sie że to akurat nic dziwnego że ją przyjęli. Szukali kogoś kto dobrze wygląda i znaleźli. Megan nie jest jakoś super świetną aktorką wiec może grają na podobnym poziomie.. sie zobaczy.

Lidka17

Popieram a to co widziałem w zwiastunach to nawet nie umie grać. ehh MEGAN WRÓĆ !!!!

dolce8

haha Megan jest zajebista!!

Jagula

Rosie jest śliczna.

BlackShit

jak cholera...... to nie to samo już

madeforhate

żal ,zgadzam się Rosie jest śliczna ale najgorsze co mogła zrobić to wygryźć Megan roli .
Nawet ja by była Penelopą Cruz to nie ten sam film :) chociażby z jest zajebiście sexy. :)

szymon230895

Ona nie wygryzła Megan! Megan sama zrezygnowała...