Richard Speight Jr.

6,7
326 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Speight Jr.

Świetnie zagrał anioła Gabriela w "Nie z tego świata". Uwielbiam jego głos, śmiech i uśmiech. Poza ty nadał swojej postaci specyficzny charakter i sprawił, że jest jedną z tych, które zapamiętam na długo. Jest świetnym aktorem.

iwona1912

W pełni się zgadzam. Gabriel w jego wydaniu jest zabawny i intrygujący, co sprawiło, że pod koniec piątego sezonu stał się jednym z moich ulubionych postaci! :)

iwona1912

Jedna z postaci których niepowinni uśmiercać...

magda100

Prawda, zmarnował się niewykorzystany i dosyć ogromny potencjał tej postaci.

magda100

heh myślę, że to kolejny trik scenarzystów i Gabriel żyje ;) w końcu to nie Gra o Tron gdzie giną wszyscy ulubieni bohaterowie :D

iwona1912

I believe! Ja nadal wierzę że jako Gabriel nie dokończył swego dzieła! Serial jest tak niespójny pod pewnymi względami że przywrócenie tak dobrej postaci, nie bedzie stanowiło problemu i to tylko kwestia czasu, oby niezbyt długiego.

Aktor ma w sobie coś, niepozorną posturę i raczej nieprzystojna twarz... Ale gdy tylko zaczyna pojawiać sie na ekranie zaczyna działać czar, ja nie jestem w stanie tego wyjaśnić. Ale tak samo zadziałał na Mnie czar Steva Buscemi czy Dannego DeVito. To są osoby z którymi poszłabym na kolację i byłby to dla Mnie wielki zaszczyt. Osoby które zapamiętam za te wspaniałe kreacje a nie "wygląd" Osoby które dają z siebie wszystko z niewymuszonym wdziękiem. To magia - nie jestem w stanie tego inaczej wytłumaczyć. Zakochana, zauroczona i od lat wierna, czekajaca na wskrzeszenie Gabriela.
Cholera Mnie tylko bierze ze amerykanie mają do nich tak blisko a ja nie ;]

NASZATA

a według mnie jest całkiem przystojny :)

NASZATA

mam nadzieje że tak będzie bo to jedna z moich ulubionych postaci zawsze uśmiercają tych najlepszych

iwona1912

Absolutnie się zgadzam! rola Lokiego/Gabriela była majstersztykiem w jego wykonaniu: niby brzydki, może zbyt niski przy braciach ALE za to kradł im sceny! Nie jest filmowym amantem i może właśnie w tym cała siła: nie jest "estetyczny", jest zadziorny, inteligentny i złośliwy, mądry i jak na krętacza- nigdy nic nie jest pewne. Ma świetną mimikę (i piękne oczy, chyba,że się mylę), nie jest drętwy ani drewniany, rozumie swoją rolę.
A, zapomniałabym,że ma też osobliwie pojętą misje- jego wytłumaczenie celu Apokalipsy, uwięzienie braci w serialach, zapętlenie czasu, romans z Kali i przywitanie Lucka, a potem pojawienie się w opowieści Metatrona...plus oczywiście Casa Erotica, która się pojawia kilkakrotnie - dla mnie mistrzostwo świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones