Rachel Bilson

Rachel Sarah Bilson

7,5
2 807 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Bilson

Jakoś nie potrafię wyobrazić sobie tej aktorki w poważniejszych rolach. Dotychczas grała mało wyraziste, słodkie panienki. Jednego nie można jej odmówić - urodę to ona ma! Wstrzymuję się na razie z ostateczną oceną, poczekam.

Sylvie Lu

Mam bardzo podobne zdanie na jej temat. Bez wyraźnej przyczyny wzbudza we mnie dużo sympatii-to chyba zasługa jej wyjątkowo słodkiego wyrazu twarzy. Rachel Bilson to bardzo atrakcyjna kobietą, którą bez obaw można nazwać pięknością(to chybą też stosunkowo uniwersalna uroda, wielu osobom będzie się podobać). Ma w sobie wdzięk, tzw,,prezencję", ludzie na całym świecie ją pokochali, często pojawia się na salonach, zawsze zachwycając strojami(sama osobiście jestem wielką fanką jej stylu), ale niestety kariera stoi w miejscu. W niewymagającej, ale pełnej ciepła i uroku roli Summer Roberts sprawdziła się świetnie, ale ja również nie wyobrażam sobie jej w poważniejszej roli(np w filmie podobnym do 21 gramów). Taki repertuar, moim zdaniem, do niej nie pasuje, jednak w superprodukacjch lub komediach podobnych do tych, w których gra Aniston czy Bullock, też nie możemy jej oglądać. Trudno jest mi ocenić ta aktorkę. Czy nikt jeszcze nie dał jej szansy na wykazanie się, czy zwyczajnie brak jej talentu. Jedno jest pewne-nie jest przeciętną osoba, która zajmuje 47 miejsce w rankingu filmowym, jedynie swoja osobowościa. Jak powiedziała SylvieLu, czas pokaże na co ją stać. Wstrzymuję się z oceną .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones