Pilou Asbæk

Johan Philip Pilou Asbæk

7,1
7 588 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pilou Asbæk

A przecież wygląda jak wyrośnięty brat Tyriona... GOT miało już kilka błędów castingowych (np. Kit Harrington aka Jedna Cierpiąca Mina), ale miało też kilka objawień ( np. Pedro Pascal ). Oby ten pan okazał się być objawieniem.

weruda

Oby, oby :) Choć jeśli o sam wygląd chodzi, to ja widzę spore podobieństwo między nim a Alfiem Allenem.

weruda

Po cichu liczyłam że ten zaszczyt przypadnie jednak Maddsowi Mikkelsenowi :< Inaczej wyobrażałam sobie Eurona, według mnie powinien mieć bardziej "podłużną" i kościstą twarz (coś jak Luke Evans tylko w mniej przystojnej a bardziej "bad-assowej" wersji) No ale nie będę się negatywnie nastawiać do tego pana póki nie zobaczę go w akcji, mam nadzieję że pokaże coś co mnie zaskoczy już niedługo.
W sumie kto by pomyślał, że Mikkelsen sprawdzi się jako Hannibal, więc mam nadzieję że w tym przypadku będzie tak samo

weruda

Odkąd puszczono plotkę, że to Mads ma zagrać Eurona miałam dużą nadzieję, że jakoś go namówią.

http://www.filmweb.pl/person/Mads+Mikkelsen-63456

weruda

Oficjalnie: Asbaek zagra Eurona

weruda

Jestem raczej rozczarowana choć w przypadku Pascala też byłam a zagrał świetnie. Cóż, wypada poczekać na efekty.
Liczę jednak na dobrą pracę charakteryzatorów, bo póki co Eurona nie przypomina ani trochę.

weruda

Nie pasuje mi do tej roli, mam wrażenie, że postać Eurona w serialu zostanie zniszczona. Zrobią z niego jakąś hybrydę z Victarionem, a do tego Asbaek pogrąży go swoją grą.

weruda

Kit udowodnił swoją wartość w piątym sezonie

weruda

No cóż, na razie jako euron nie powalił.

weruda

Udowodnił, że jest słabym aktorem. Zrobił ze swojej kreacji parodię. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Scenariusz jest bez sensu. Aktor jest bez zarzutów, właściwie to on mi nawet bardziej pasuje na żelaznego niż ten książkowy. Ten jest gburowaty, podobny do Balona. Na jego korzyść też może iść, że połączyli Eurona i Victariona w jedną postać więc może być trochę idiota(jak Victarion :D)

Grzegorz301

Aktor zepsuł jeszcze bardziej to, co zepsuli twórcy, proszę Pana. Mowę napisano mu całkiem niezłą na moot, ale on ze swoją aparycją, gestykulacją i mimiką wyspiarskiego menela-kibola zrobił z tej i tak słabej sceny parodię pierwowzoru. Ten szalik chyba jeszcze dla zażartowania z niego ktoś złośliwy z reżyserki podrzucił.
Natomiast aktor grający Pana Balona niezwykle mi odpowiadał. Miał głos i coś z wyglądu kojarzącego mocno z Iron Maiden, co bliskie może być żelaznym ludziom.
Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
szambelan

"Mowę napisano mu całkiem niezłą na moot"

Ja zabiłem Balona. Chodźmy zabić moich bratanków. I HAVE A BIG COCK.

Rzeczywiście świetna przemowa. https://media.giphy.com/media/GQnsaAWZ8ty00/giphy.gif

Czy to Pan Euron brawa wybija? Mógł wyrzec kwestią ową w sposób bardziej dramatyczny.
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

wina dedeków nie jego, poza tym pierwszascena była super, jego głos przypomina cho w studni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones