Paul RuddI

Paul Stephen Rudd

7,9
32 617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Rudd

Nie wiem czy to kogoś obchodzi ale ... na english wiki właśnie przeczytałam, że Paul pochodzi od Żydów, którzy wyemigrowali z Rosji i Polski.
Kolejny polski akcent w Hollywood ;)

Charlotte7x7

Tak polski... Niedługo sami Żydzi bedą występować w filmach...

Charlotte7x7

Chyba żydowski...

perun_6

A Kopernik to taki niemiecki element w polskiej nauce.

kokonut

Nie obrażaj znamienitych postaci naszego Narodu.

Kopernik urodził się w Toruniu, a ród Koperników wywodzi się ze Śląska.

perun_6

Pleciesz bzdury. Ród Koperników przybył do Polski z Czech, byli to Niemcy. Sam Kopernik urodził się w Krzyżackim Toruniu zaledwie kilka lat po tym, bodaj cztery, gdy miasto to przeszło pod panowanie króla polskiego. Nie jest znany ani jeden dokument sporządzony przez Kopernika, który byłby napisany po polsku. Listy do rodziny wszystkie są napisane w języku niemieckim. Doucz się. Co do porównań, jak świni kamizala to pasuje twoje porównanie z "żydowskim elementem".

kokonut

Po co ta bzdurna dyskusja. Uważasz, że Paul Rudd jest bardziej polakiem niż Mikołaj Kopernik?
Bo jest to forum o tym aktorze.

perun_6

A dlaczego ma być Polakiem???

kokonut

Omawiany aktor urodził się w Usa, ojciec Amerykanin a matka Angielka. Widzisz tu jakiś związek z Kopernikiem? Twoje porównanie jest równe świni z wierzchowcem.

Charlotte7x7

Co drugi aktor w hollywood jest pochodzenia żydowskiego, nic specjalnego

Charlotte7x7

Jego nazwisko rodzinne to Rudnicki. :) Jest bardzo wielu polaków w amerykańskim przemyśle filmowym. :)

Charlotte7x7

Według mnie polski akcent w filmie jest wtedy, gdy Polacy maja faktyczny wkład w produkcję filmu. A to, że miał pradziadka Polaka, to jaki to polski akcent?

Sony_West

AMEN

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones